| SperantaPierduta a întrebat:

" Barbatii au nevoie de sex pentru a se implica emotional, la femei e invers, avem nevoie sa fim indragostite ca sa putem face sex. "

Ce parere aveti? E adevarat?

8 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Nu. (proprie experiență)

| SperantaPierduta explică (pentru DarQueen):

Fata sau baiat? Daca nu te superi.

| DarQueen a răspuns (pentru SperantaPierduta):

Credeam că poza înlătură orice dubiu.

| MasterYoda a răspuns:

Nu e adevarat ca avem nevoie de sex. mai avem nevoie si de mancare!

suntserios
| suntserios a răspuns:

E pe aproape. Stii tu vreun lucru pe lumea asta la care barbatii si femeile sa ajunga la un accord comun?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este adevarat deloc..Eu nu sunt deloc asa. Dar majoritatea barbatilor cred ca asa sunt dar nu e bine sa generalizezi.

| DDoctorita a răspuns:

Nui adevarat! De ce generalizezi?

Totul depinde de ce fel de baiat e si de ce fel de fata e. happy

| SperantaPierduta explică (pentru DDoctorita):

Nu generalizez, am gasit-o pe un forum si mi s-a parut interesat. De aceea am vrut sa aud mai multe pareri.