| CDeS a întrebat:

Bărbații și femeile par că vin de pe planete diferite și au fost puși să trăiască împreună. De multe ori, nu vorbesc aceeași limbă. Alteori, se potrivesc la fel ca cheia în broască - Dar ce vrea femeia de la bărbat? Ce vrea bărbatul de la femeie?

5 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Barbatii vin de pe o planeta in care se gandeste cu penisul.
Femeile vin de pe o planeta in care se gandeste cu inima.
Ambii au fost pusi pe o planeta in care se gandeste cu creierul.
Daca tot suntem aici, ar trebui sa gandim cu ceea ce avem in craniu, nu in alte parti ale corpului.

"Dar ce vrea femeia de la bărbat? Ce vrea bărbatul de la femeie?"

Asta e o intrebare strict subiectiva, pentru ca nu exista doar heterosexualitate in lume.

| anonimuIl a răspuns:

E foarte simplu ce vrea o femeie - un bărbat ca ăsta.

https://i.pinimg.com/......5d8534.jpg

E foarte simplu ce vrea un bărbat - o femeie ca asta.

https://fasingur.info/wp-content/uploads/2018/10/7-47-1.jpg

Ceilalți oameni care nu arată ca ăștia nu contează, sunt ăia 95% din populație.

| anonimuIl a răspuns:

Ăștia 95% din populație sunt ca și INVIZIBILI pentru ăia 5% din populație în care vor să fie și ei băgați în seamă de femeile frumoase sau de bărbații frumoși.

| MihaiSpeedster a răspuns:

Când afli răspunsul la prima întrebare, să ne anunți și pe noi.

| Cristi9997 a răspuns:

Nu mai citi carti care le face pe femei mai inocente decat sunt. Barbatii si femeile sunt exact la fel sunt tot oameni.