| greyhound a întrebat:

Barbatii vor sex, femeile, iubire. Da' cum o fi daca ar fi invers?

Răspuns Câştigător
| Ale_4028 a răspuns:

Eu sincer nu vad o femeie sa fie asa de dornica de sex ca un barbatoh go on Si nu cred ca s-ar putea sa fie invers. Oricum interesanta intrebare.

25 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Toti urmarim niste interese pana la urma nu se imbiba 2 doar de dragul lui Dumnezeu, barbatul zice o iau si imi calca gateste face curat, iar femeia imi aduce bani, ma duce in concediu, improvizeaza prin casa cate ceva.

| GuessWho a răspuns:

Noi femeile, da, dorim iubire. Dar de ce sa nu recunoastem si faptul ca dorim uneori si o partida de sex salbatic care sa ne faca s-o asteptam nerabdatoare pe urmatoarea. Daca doi oameni se iubesc, se pun de acord in privinta acestui lucru. Amandoi doresc sex si iubire in aceeasi masura daca amandoi au aceleasi sentimente.

| Nu a răspuns:

Dispari cu afirmatiile astea. Alt filozof care cunoaste toata rasa umana de la individ la individ.

| greyhound explică (pentru Nu):

Alt inginer care imi ia intrebarile ca pe un afront

| Nu a răspuns (pentru greyhound):

In cazul asta:
Alt tantalau care habarn-are sa se exprime.

Cand ai zis "barbatii vor" si "femeile vor", mie mi s-a parut destul de clar ca n-ai facut vreo exceptie si ca te-ai dat drept cunoscator al tuturor indivizilor de pe planeta.

Daca vroiai sa nu te interpreteze gresit monser, pai atunci scrie: "unii barbati" "unele femei" si nu mai manca spanac ca de ce iti zice lumea ca generalizezi, cand tu fix asta faci.

| greyhound explică (pentru Nu):

Iarta-ma maestre, trebuia sa specific "toti barbatii, mai putin 2 asexuali"

| RAY a răspuns:

Tu de unde sti ce vor barbatii? vb pentru tine omule nu pentru toti barbati

| greyhound explică (pentru RAY):

Ba, tie ti se pare ca tratam problemele universului aici?

| sublime89 a răspuns:

Hai sa nu generalizam totusi.

| Oana92 a răspuns:

Si femeile vor sex si barbatii vor iubire. Depinde de oameni...

| Felys a răspuns:

Si barbatii vor iubire, doar ca nu recunosc

| Danysan a răspuns:

Ahaha tare faza cu piscina. Oricum ideea e ca femeile zic ca vor iubire dar am si eu o intrebare :Ce se intampla daca un barbat iubeste o femeie si tipa vine la el si-i propune o partida de sex salbatic din ala cu garduri rupte si zarva mare si tipu zice -Pai eu vreau sa te iubesc doar nu sa facem sex ar fi maxima laughing Cred ca ar lesina aia laughing

| greyhound explică (pentru Danysan):

Sa-i mai traga si o palma si o replica "Eu nu sunt o bucata de carne"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Femeile par asa de inocente. dar daca stai sa analizezi situatia tot curve mai curve decat voi suntem.

| Demonull a răspuns:

Si femeile vor sex dar ele stiu cum sa ascunda asta laughingsi barbatii stiu. Unii

| Vi003 a răspuns:

Dar ca si-unii s-altii vor o relatie bazata pe incredere, respect, ajutor, te-ai gandit?

| CorneliaC a răspuns:

Barbatii ar da de dracu. S-ar simti exact cum se simt femeile

| Alisse a răspuns:

Crezi ca femeile nu doresc sexlaughing? Dar ele nu se rezuma doar la atat cum fac majoritatea barbatilor.

| greyhound explică (pentru Alisse):

Stiu ca le place si doresc, chiar mai mult decat le convine sa recunoasca, dar ma amuza un gand: un barbat isi da tricoul jos la piscina si 10 femei tabara pe el, si el sa zica ceva de genul "dar eu vreau iubiree" happy

| Alisse a răspuns (pentru greyhound):

Aa inteleglaughing sunt persoane care cauta doar sex atat femei cat si barbati.

| MisterRip a răspuns:

Nui adevarat. Ambii vor acelasi lucru, femeile vor sa faca sex mai mult decat barbatii dar nu recunosc asta, nici pentru ele. Ambei vor si iubire si sex in mare masura...

| iubesc a răspuns (pentru MisterRip):

Cam asa e...

| MisterRip a răspuns (pentru iubesc):

Stiu :-D

| annna69 a răspuns:

Pai sunt si femei care vor doar sex laughing ma numar printre ele si nu e o rusine

| LifeIsFine6243 a răspuns (pentru annna69):

Din ce oras esti?laughing haha se poate rezolva