| RAY a întrebat:

Bilele alea pe care le au unii bărbați chiar aduc mai multa placere în timpul penetrării vaginale?

6 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Mi se par o prostie.

| minrest a răspuns:

De regula, bilele se baga la puscarie, o bila de fiecare an executat. Ideea e ca femeia puscariasului scapa de sex pe perioada pedepsei, si, ca nu se bucure ca a scapat pentru un timp, interlopul isi pune bile, ca sa ii fie ei mai greu. Asa ca, scopul nu e sa provoace placere, ci sa provoace discomfort.

| TheGentleman a răspuns:

Nu. Altfel nu se specifica „nu accept în stare de ebrietate și cu bile"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multe,majoritatea ii refuză, nu aduce, aduce infecții, sunt riscuri mari, se întâmplă ca partenera sa aduca cele mai satisfăcătoare placeri.

| tzionut a răspuns:

Alea sunt o prostie. Vrei sa aduci mai multa placerei partenerei sunt inele peniane cu vibratii, sau puteti cumpara si folosi in timpul actului un vibrator cu care se poate stimula clitoridian.

| MariaJust a răspuns:

In realitate de multe ori aduc durere. Parerea mea e ca cei care-si pun bile au anumite frustrari legate de viata lor sexuala