| yyo a întrebat:

Bisexualitate? >: >: Pareri?

28 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Total contra. Orice înseamnă bisexual, gay, lesbi sunt total contra. Femeile atrag bărbaţii, bărbaţii atrag femeile. E regulă de aur, nu femeile atrag femei şi bărbaţii bărbaţi. Ce naiba, nici animalele nu fac aşa ceva.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Adry05):

„Ce naiba, nici animalele nu fac așa ceva."
http://www.ziare.com/articole/animale+homosexuale
Uită-te și prin restul articolelor.

| Adry05 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mda, merci, chiar nu ştiam asta. E clar, lumea o ia razna rău -.-

| anonim_4396 a răspuns (pentru Adry05):

Nu cred.
Așa s-au născut. Ține de estrogen, de lipsa lui sau de exces, nu e o alegere că așa ți s-a pus pata. Pe mine nu mă scârbesc doi oameni ce se iubesc sincer. Mă dezgustă pedofilii că distrug copilării și fiindcă nu sunt în stare să iubească pe cineva de vârsta lor. Apoi, ce fac ilegal persoanele de același sex? Sau rău? Cui?

| Adry05 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mie îmi provoacă greaţă pur şi simplu. Şi nu cred că sunt singura. ''Se iubesc sincer '' ce naibi de iubire poate să fie între 2 persoane de acelaşi sex? Exceptând-o pe cea frăţească sau amicală.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Adry05):

Știu, sunt multe persoane care nu acceptă, în special din cauza Bisericii.
Ți-am zis, e o atracție de la natură. Tot din cauze naturale, genetice.
Eu sunt hetero, în cazul în care își închipuie cineva ceva.

| Adry05 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok. Nici nu m-am gândit că ai putea avea alte orientări. Eu una nu accept, nu neapărat din cauza bisericii, nu m-aş numii chiar o persoană credincioasă doar că mi se pare ideea în sine stupidă. Fiecare om a fost creeat să fie atras de sexul opus, nu de cel de acelaşi sex. Dacă va continua aşa, homosexualitatea va predomina şi cum se vor mai înmulţi oamenii? Sincer, respect ţările care interzic acestă orientare. Nu sunt comunistă sau ceva, dar chiar sunt total împotrivă.

| yyo explică (pentru Adry05):

Dar tie ti se pare ca suntem putini oameni pe pamant a?

| Adry05 a răspuns (pentru yyo):

Am zis eu asta? Am zis doar că înmulţindu-se numărul de homosexuali populaţia va scădea încet-încet.

| NinaSimone a răspuns:

Hmm. Multi pur si simplu vor sa experimenteze

| yyo explică (pentru NinaSimone):

Da vor asta la inceput asa cum am vrut si eu dar in realitate laughing) pfuaaa

| NinaSimone a răspuns (pentru yyo):

Pai da. Se intampla sa te intelegi foarte bine cu o persoana cu care faci sex si sa vrei sa formezi un cuplu cu acea persoana, indiferent de ce sex are.

| yyo explică (pentru NinaSimone):

Da si aste este o chestie, dar in mare parte am vazut ca alte fete au relatii cu femei doar pentru ca stiu cum sa se comporte si se inteleg mult mai bine.

| RAY a răspuns:

Fiecare face ce vrea cu viata lui, mi se pare normal

| Azµre a răspuns:

Fete bisexuale... ok, e kinky să vezi 2 fete sărutându-se, dar la băieți sunt contra!

| RAY a răspuns (pentru Azµre):

Bisexualitatea e normala in natura, de ce esti contra ei?

| Azµre a răspuns (pentru RAY):

Mă scârbește să văd 2 bărbați sărutându-se sau făcând sex. Nu sunt de acord i-aș împușca. Nu mă interesează alte animale sau vietăți, suntem oameni nu animale.

| RAY a răspuns (pentru Azµre):

Suntem animale trebuie sasi spun, inteleg ca isi provoc sila sunt de acord cu asta dar macar accepta diversitatea

| Azµre a răspuns (pentru RAY):

Suntem oameni, nu suntem animale. Chiar dacă câteodată animalele sunt mai civilizate decât oamenii.
Dar în cazul de față nu sunt de acord nici să mă omori. Așa cum nu sunt de acord cu țiganii!

| RAY a răspuns (pentru Azµre):

Isi dau dreptate cu tigani

| Azµre a răspuns:

Sunt imbecil că este părerea mea? Să fim serioși.

| h3r a răspuns:

Prostie.

| fuzzer a răspuns:

Tu alegi!

Daca crezi ca e bine, o faci, sau chiar daca doresti sa experimentezi, nu te poate opri nimeni.

Eu nu sunt de acord cu asta!

| LiVeeee a răspuns:

Fiecare cu nebunia lui laughing

Răspuns utilizator avertizat
| roddy a răspuns:

Nu sunt de acord dar fiecare face ce vrea cu viata lui!

| Hellophnerm a răspuns:

Pai, iubirea tot iubire e, chit ca e intre persoanele de sex opus sau acelasi sex, si nu cred ca ar trebui/ ca e ok sa comenteze si sa judece lumea acele persoane. Si nu e chiar asa o mare diferenta. Eu una nu sunt de acord cu interzicerea acestei orientari, si a casatoriei, sunt deja prea multe descriminari. E vina acelei persoane ca s-a nascut asa, sau ca si-a dezvoltat-o in timp? Eu una sunt bisexuala, si nu e nimic anormal. De fapt, ce e "normal" in ziua de azi? Fiecare are ideea lui despre ce e normal si ce e "ciudat" "diferit" "anormal" blbl asa mai departe. Daca simti ca ai o atractie fata de ambele genuri, si te simti bine, atunci nu ar trebui sa asculti parerile celor care sunt "scarbiti" de aceasta orientare si acest subiect, pana la urma fiecare are viata lui si face ce vrea cu ea, si nimeni nu e in masura sa judece asta. Cum am mai spus, tara asta e asa frumoasa, pacat ca e locuita.