| DouaPuncteD a întrebat:

Blonde sau brunete? De cebatting eyelashes?

6 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

Brunete ...si nu stiu de ce thinking aaa ba daa: de blonde am avut parte si vreau sa schimb culoarea big grin

| Barbiiiiee a răspuns:

Satenelesmug

| NuDauFunda a răspuns:

Blonda, bruneta, satena, nu conteaza...numai sa fie culoarea naturala

| bd3x73r a răspuns:

Blonde si brunete laughing pai sunt tot fete si poti fi frumoasa si daca esti blonda si daca esti brunetea asa ca nu conteaza parul. Rusoaicele si suedezele blonde sunt bune bune laughing am cunoscut cateva tongue.

| bteodor a răspuns:

In Romania se spune ca fetele blonde sunt mai frumoase. asta e gresit se spune ca sunt mai frumoase deoarece in tara noastra sunt putine blonde in schimb in alte tari in care majoritate femeilor sunt blonde se spune ca brunetele sunt mai frumoase deoarece ce este putin toata lumea vrea.

| ScOrPiOnU10 a răspuns:

Da si blondele si brunetele nu-s bune pentru acelasi lucru?