| Vegeta07 a întrebat:

Boala peyronie pot avea si minorii?
Daca da, înseamnă ca am si eu boala asta... Csf, n-ai csf.
Daca va interesează vârstă mea, am 16 ani, daca nu nu.
Faza cu curbatul e un pic dar nu pot sa o tin mult in erecţie cand ma masturbez.

Răspuns Câştigător
| Seven07 a răspuns:

Peyronia apare doar in momentul in care ai suferit leziuni ale penisului. La 16 ani fara acte sexuale precedente nu te astepta sa poti sa o ti prea mult in erectie, cei care iti spun " a mea sta sculata 4 ore " blufeaza. Eu mi-am inceput viata sexuala la 15 ani, si am facut sex frecvent si la 16 erectia mea era cam de 20 de minute maxim, nu te ingrijora, fara acte sexuale precedente e normal, iar cat despre curbat, toate penisurile sunt putin curbate :-)

| Vegeta07 explică (pentru Seven07):

A....no ....si am crezut ca mor virgin big grin

| Seven07 a răspuns (pentru Vegeta07):

Nimeni nu moare virgin, viata ne *** pe toti.