| cryssa a întrebat:

Bon, am o problema care ma urmareste de ceva timp...
in august am fost cu un baiat la care am tinut mult, primul meu prieten...
am stat impreuna 2 saptamani, eu m-am despartit de el pentru ca s-a cam ametit si a flirtrat cu o fata, pe atunci noua.straight face
m-a ranit foarte mult, chiar daca nu am lasat sa se vada astasad
dupa, i-a parut foarte rau ca a facut asta, a incercat sa ne impacam, dar fara nici o reusita, la mine nu e NUstraight face
mai vorbim pe mess, am ramas prieteni. din august pana in septembrie am mai avut un prieten, la care am tinut...
care e problema? problema este ca de ceva timp incoace ma trezesc din somn plangand dupa elstraight face, si noaptea ma apuca un dor nebunsad

credeam ca mi l-am scos din cap, dar nu stiu...cate odata am insomnii gandindu-ma la elstraight face
ce as putea face in legatura cu asta?crying

5 răspunsuri:
| cryssa explică:

Mrrrr:-l
taci dracu!
nu mi-e dor de el

| Paty3 a răspuns:

Buna. Nu stiu daca sa iti recomand sa iti gasesti alt prieten care te place macar putin [cu timpul o sa te iubeasca], sau sa iti recomand sa incerci sa te impaci cu el dar sa nu fii la fel de apropiata adica putin mai rece. Asta pentru ca nu te cunosc si nu stiu ce caracter ai. Bafta multa:*

| Patricia a răspuns:

rolling on the floor))))))))))))))))mooooorrlaughing))dumnezeule! dc nu mi-ai ziswaiting ca inca ti-e dor de baba?waiting?

| Patricia a răspuns:

Ba daaaaa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vb cu el... spune-i ca trebuie sa vb ceva serios, ff serios. depinde cati ani ai poti sa-l saruti ca sa-l iei prin surprindere daca ai vreo 19 ani fa sex cu ellaughing vb serios!