| DeEa_8789 a întrebat:

Boona TPU.Am o problema mare.Plac pe candva... Iar el se uita mereu la mine, si eu ma uit la el, mai mereu. Da nu stiu, mereu cand sunt pe langa el se uita putin la mine cand nu sunt atenta, si eu ma uit la el cand nu e atent.Incearca de multe ori sa se bage in seama cu mine, cu niste motive.Cum ar fi, e unu la el in clasa care imi zice mereu "Cf PYSY?", si cand eram in curtea scolii, si ne jucam ceva, el se uita numai la mine, si nu era atent la ce spune ceilalti.
Oare ma crede ciudata?

2 răspunsuri:
| Gabriel04 a răspuns:

Stai calma e indragostit baiatul de tine daca si tu il placi dai asta de inteles un mesaj un bilet printr-o prietena gasesti tu.si te va invita in oras sau na' oprima intalnire si de acolo succes

| ßu_6914 a răspuns:

Nuu...nu te crede ciudata
eu cred ca si el te place
vorbeste cu el.imprieteni'ti'va...sh apoi cine stiewinking

vorbeste cu el! trebuie z aveti ceva in comun.