| kimmii a întrebat:

Buma ce mai facetii voi?

4 răspunsuri:
| xCarolina a răspuns:

E destul de ciudata situatia. Daca era "ametit" si spui ca nu si-a adus aminte prea bine ce s-a intamplat, e cazul sa iti spui cateva semne de intrebare.Stiind ca tu il placi, e posibil sa se fi lasat dus de val sau chiar sa te testeze, ca sa vada daca se poate juca intr-adevar cu tine.De ce nu i-ai raspuns la telefon? Trebuia sa o fi facut si sa lamuriti situatia. Daca nu te-a mai cautat, e foarte posibil sa ii fi trecut atasamentul fizic pe care cel mai probabil l-a simtit pentru tine.In locul tau l-as lasa in pace, daca a fost dispus sa faca un pas inainte catre tine, sa isi asume acest lucru.In cazul in care se juca cu tine, e mai bine sa nu ii alimentezi orgliul.Arata-te pe cat posibil de indiferenta pana nu decide sa clarifice lucrurile.Atunci iti vei putea da seama daca e sincer sau nu.

| AndreeaLupan a răspuns:

Mda))
Cred ca ar trebui sa-i trimeti un sms tongue un fel salut.cf?
sunt sigur ca o sa-ti raspunda )
bafta

| jucatoorul a răspuns:

Dai un mesaj sau vorbiti fata in fata.

| kimmii explică:

Dai mi.a zis prietena k el i-a zis ei k ii place de mine si a doua zi cand nu mai era ametit.dar k nnu ma mai zuna pentru ca nu i.am raspuns eu...(eu nu i-am rasp pentru ca m-am suparat k nu isi mai amintea ce a facut in seara trecuta) app el are 19 ani eu 17