| iulicab a întrebat:

Bun, deci este ultima întrebare.
Daca am avut relații intime fiind virgina iar el nu și-a dat drumul în mine asta s-a întamplat acum o lună fix după o lună mi-a venit menstruația a durat 5 zile, nu a curs foarte abundent, cam cat sa schimb 2 absorbante pe zi iar de la ziua a3 a deja era lejer, aveam și cheaguri multe de sânge. Nu este menstruație falsa, nu? Am avut și cheaguri de sânge. Iar acum, au trecut 5 zile de când mi-a trecut și încă am durerile acelea menstruale.

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ultima intrebare pana cînd, pana maine? Sau diseara ne intrebi de ce nu au înmugurit cireșii?