| iulicab a întrebat:

Bun, este ultima întrebare.
Daca am avut relații intime fiind virgina iar el nu și-a dat drumul în mine asta s-a întamplat acum o lună, fix după o lună mi-a venit menstruația a durat 5 zile, nu a curs foarte abundent, cam cat sa schimb 2 absorbante pe zi iar de la ziua a3 a deja era lejer, aveam și cheaguri multe de sânge, nu este menstruație falsa, nu? Am avut și cheaguri de sânge. Iar acum, au trecut 5 zile de când mi-a trecut și încă am durerile acelea menstruale

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Plictiseala mare pe tine si lene sa cauti tu pe google.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Du te la medic

| corbulalbrosu a răspuns:

Sangerarea menstruala descrisa de tine in prezenta intrebare se poate aprecia/considera ca a fost o menstruatie ''PERFECTA'' d.t.p.d.v.
-- A inceput dupa trecerea timpului normal dintre 2 sangerari.
-- S-a desfasurat pe durata medie (5 zile) a unei menstruatii normale,
-- existenta cheagurilor de sange in menstruatia eliminata se considera ca nu reprezinta o situatie anormala.
Astfel ca se poate afirma ca in niciun caz NU poate fi vorba de o ''menstruatie falsa'', care de fapt nici NU exista in realitate. Multa sanatate!

| SilentRain a răspuns:

Te-ai *** nu mai esti virgina
Ți-a venit menstruatia nu esti gravidă
Educa-te, inainte sa fie prea tarziu