| blu3g3nd3r a întrebat:

Bun... doresc seriozitate maxima pentru ca sunt foarte stresat! Aseara am avut un moment intim impreuna cu iubita mea(ea este virgina), si mna ca orice alti adolescenti ne-am dezbracat bla bla. m-am jucat cu clitorisul ei. intelegeti voi. Acu 2 zile m-am masturbat si aseara in timp ce mi-a curs lichid prespermatic din penis am atins cu mana din greseala capul penisului si m-am sters dupa si m-am jucat iar cu clitorisul ei. este posibil sa fi ramas insarcinata? Trebuie sa-i vina problemele peste 2 saptamani. Nu-mi permit sa am un copil! M-ar ucide parintii...

18 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu am auzit de nimeni sa ramana insarcinata asa, deci nu veti deveni parinti. Probabil e primul vostru conbtact sexual, daca zici ca inainte de asta partenera ta era virgina si de aceea sunteti atat de neinformati. Dat fiind ca acum v-ati inceput viata sexuala, chiar daca contactul sexual a fost doar unul de tip masturbare reciproca, trebuie sa fiti mai atenti. In primul rand, inainte de a-i atinge ei organele genitale, te speli pe mani, altfel risti sa ii dai infectii. Daca aveti contacte sexuala fere panetrare, dar cu contact intre organele genitale, chiar fara ejaculare, trebuie sa folosesti un prezervativ.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce bine ti ar face,

| Alexandru0007 a răspuns:

Nu e nicio problema.stai linistit.fii atent pe viitor, important e ca degetele tale sa nu ajunga in vagin sau sperma

| Alfonso a răspuns:

Ce dracu e ala clitoris!?laughing

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Alfonso):

O piesă din aparatul (de stat) al femeii

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns (pentru Alfonso):

,,cocosul,, fetelor

| Alfonso a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Da mi-am dat seama! Dar i ntrebarea e, care piesa!?laughing

| RAY a răspuns:

Daca nici macar nu e desvirginata cum sa ramana?

| neutrino a răspuns:

Depinde ce ceea ce intelegi tu pri bla, bla, bla. La parintii tai tii, la tine tii, de ce nu ai grija si de ea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bun...
In primul rand, calmeaza-te! Lasa stresul!
In al doilea rand, evitati joaca de genul acesta!
Si stai linistit, nu poate ramane insarcinata in felul acesta.
Te pup!

| blu3g3nd3r explică (pentru anonim_4396):

Va multumesc enorm de mult pentru seriozitate! Pe viitor vom avea grija. maxima! Vom fi mai preventivi. Deci spuneti ca daca nu am introdus degetul in vagin nu are ce sa se intample? Perfect... imi bag picioarele eu ca nu am de gand sa-mi distrug viata pentru niste pofte trupesti... Va multumesc ca mi-ati fost alaturi si ca nu ati tratat cu nonsalanta topicul meu. V-as desemna pe toti castigatori(cei care mi-au dat raspunsuri serioase si pe seama topicului). meritati toti panglica. Va multumesc enorm!

| Alicezzz a răspuns:

Nu ramane insarcinata!

| Public22 a răspuns:

Nu va ramane insarcinata, stai linistit

Răspuns utilizator avertizat
| Crissulina18 a răspuns:

Intotdeauna ne gandim la parintii, dc chiar la ei? Mai intai sa ne gandim la noi.Esti pregatit sa ai tu un copil? Banuiesc ca nu, deoarece ai toata viata inainte pentru a face acest pas, iar un copil nu este o joaca, iar in legatura cu teama ta nu cred ca este cazul de ati face probleme, insa eu zic sa ai mai mare grija si mai ales de ea

| Everithyng1922 a răspuns:

Cand practicati aceste lucruri trebuie sa fiti atenti, un joc se poate transforma intr-o responsabilitate pe viata!
Gandeste inainte, nu te arunca cu capul inainte!
Te gandesti la ce ar spune parinti tai?
Acesta ar trebui sa-ti fie ultima grija..la aceea fata nu te gandesti?
Tinerii, nu va ganditi la altceva decat placere nu-i asa? Dar sa stii in viata totul se plateste indiferent de greseli ori gravitatea acestora!
Devreme ce esti atat de "mare" pentru a te juca de ce te comporti ca un copil care nu stie ce face?
Astfel de situati ajung sa distruga atatea vieti. Si pentru ce? Ignoranta este un pacat.

| GrigorieIonut a răspuns:

Parerea mea este ca nu va ramane insarcinata, Stai linistit.happy