| Nicky29 a întrebat:

Bun sa pun repede intrebarea pana nu imi pierd ideea.Sa zicem sunt un baiat care de mic copil a fost educat sa respecte fetele.Nu ma bag intr-o relatie aiurea si nu incerc sa profit de o fata sau chestii de genu asta. Una alta colac peste pupaza fata isi cam bate joc de mine si profita de mine eu iubitor o iert incerc sa o fac sa inteleaga ca nu e bine.Intr-un final ea imi da fatalitatea imi zice ca s-a combinat cu fostul si eu am fost doar ceva ca sa uite de iubitu ei. Una alta eu baiat civilizat nu imi pierd credinta iubirea invinge stau iert ma port frumos in continuare trec la alta asta e si mai vipera ma vrea pentru bani. Eu baiat civilizat ii dau cat pot se satura vede ca nu mai are ce sa ia ma lasa.Acum vine marea dilema eu baiat civilizat iubitor crescut cu frica de Dumnezeu si cu iubire ce sa fac sa ma port asa in continuare si sa risc sa fiu indiferent sau sa fiu ca tovarashu meu fac sex cu cine apuc si sa ma port indiferent? Bine eu cam stiu ce am de facut dar vreau sa vad cum ati proceda voi fiti sinceri la toti se intampla traba asta?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Esti prea bun si fetele profita de tine, in zilele actuale fetele trebuie luate direct la pat si gata nu trebuie sa le faci nici un avans si nimic intrebi din start daca vrea bine daca nu pa. Si sa stii putine din ele sunt cheie de biserica aia iti dai seama dupa cum se imbraca si ce comportament au (ele merita sa aiba o viata frumoasa le lasi impace) dar usuraticele astea le tragi la pat cum ti-am zis mai inainte asa merita tratate. Smecher sa fi tu nu ele cu tine. Nu mai stii ca tu mi-ai spus ca imi va veni vremea sa am o familie stiu ca va veni numai ca eu nu vreau sa am asa ceva deci nu ai cum sa iti pierzi sperantele.

12 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Tu le-ai dat mereu ce au vrut,asta e greseala ta, plus ca nu stii ce fel de fete sa cauti.

Tu esti baiat cuminte, cu respect...cauta una ca tine, logic.Te-ai ''infipt'' direct in alea panarame si ti-ai luat-o in freza.

Data viitoare cauta sa le cunosti inainte.

| MissL a răspuns:

Pai nu le arata fetelor ca ai de unde sa le rasfetzi, ca inainte de toate sa te iubeasca pe tine, nu banii tai, de acum inainte sa iti fie invatatura de minte sa nu mai lasi fetele sa profite de tine si buzunarul tau, si tu ca baiat nu inseamna ca nu respecti o fata daca ii spui ce te doare. Daca ii spui ce nu-ti convine, nu inseamna ca nu o respecti, daca ii spui frumos ca ti se pare ca profita de tine. Ai grija, chiar imi pare rau, ca un baiat ca tine trece prin astfel de situatii, putini gandesc ca tine, si pacat ca un suflet ca al tau trebuie sa indure si altfel de nesimtziri, dar asa e viata treci si prin realtii din astea care te vor intari si te vor face mai atent pe viitor si vei sti unde sa nu mai gresesti happy Nu multi ca tine ascult sfatul mamei, ma bucur ca tu o faci. Take care!

| Nicky29 explică:

@axaal20 ce vrea sa insemna pilda asta? daca maicamea sau taicamiu trage sa moara si eu ii salvez raised eyebrows ei ma omoara pe mine? aici nu vorbim de animale ci de oameni cu suflet si respect de sine.Sa fim seriosi si sa incercam sa ne limitam la cea ce e in zilele noastre

| AnaBejenaru a răspuns:

Bay tu esti cam tipul de bait rar.adica crede-ma nu sunt multi ca tine,desii mias dorii sa fie mai multi asa, inca nu ai gasit pe cine trebuie, fete ca astea gasesti mereu. trebuie sa gasesti o persoana la fel ca tine ...care sa te placa asa cum esti

| pisy_9676 a răspuns:

Poate de prost ce esti faci asa din cauza ca asa ai fost educat stiu eu cum sunt baetii educati

| axaal20 a răspuns:

Esti bou
si din asta rezulta ca nu sti bancul cu sarpele
e o pilda inteleapta spusa si de la fontaine
pilda cu sarpele: pe scurt
un om a salvat candva un sarpe ce tragea sa moara
i-a dat de mancare, la incalzit, etc
sarpele si-a revenit si cand a prins puteri l-a muscat pe om
omul fiind acum in agonie intreaba sarpele,
nu am fost eu cel care te-am salvat, ti-am dat apa, mancare si te-am inalzit
ba da, raspunde sarpele
si atunci tu sarpe veninos pentru ce mai muscat stiind ca eu ti-am salvat viata
...iar sarpele raspunde:
dar tu cand mai salvat nu stiai ca sunt sarpe?
morala:
pe cine nu lasi sa moara nu te lasa sa traiesti

| axaal20 a răspuns:

Kayn
cateodata in viata asta serpii iau forme nebanuite
pot fii si tata si mama si frate
in exemplul tau eu sunt lupul cel rau
ipotic vb
tu esti un milos
taicatu e un betivan violent care face cancer la ficat din cauza alcoolului iar tu incerci sa incerci sa il faci sa se lase de baut si in felul asta iti ruinezi sanatatea
intr-o zi dupa nopti in spital taicatu o ia razna si o ia din nou pe ulei si inecepe sa se certe cu maicata
si urmeaza scenariul clasic
pune mana pe suriu
şi o omoară după care in cel mai fericit caz se sinucide
acum tu esti eroul care l-a sinucis pe taicasu si a cauzat moartea maicasii
felicitari
asta nu inseamna ca nu trebuie sa-ti salvezi părinţii ci doar să accepţi consecinţele oricărei acţiuni pe care o intreprinzi
"succesuri"

| sonya a răspuns:

Mai sunt baieti de genul asta? Sincer nu generalizez dar rar de tot. Probabil eu ca fata daca as vedea un baiat de genu m-as schimba datorita lui. Nu zic ca sunt altfel, dar cred ca m-ar influenta cat de cat. Nu prea sunt de acord cu ce spune Iceman, dar e parererea lui si o respect. Nu poti judeca un om dupa cum se imbraca. Acum sa trecem la lucruri serioase. Eu una probabil as merge mai departe, le-as ierta, dar mi-as vedea de viata mea. Intr-un fel sau altul le pot arata ce au pierdut si fara sa le umilesc. M-as cobori la nivelul lor daca as face-o. Nu m-as schimba, as fi la fel, probabil putin mai atent la ce prieteni(e) imi fac. Sunt persoane care vor aprecia comportamentul tau, iubirea pe care le-o arati. Si e posibil sa nu o fi gasit. Oricum perfectiunea intruchipata nu vei da de ea. Dar trebuie sa acceptam si partile rele atat timp cat au o limita. Mi-as fi dorit un baiat ca tine. Dar fiecare are perechea lui. As fi indiferenta cu persoanele care merita, si iubitoare etc. cu cei care sunt langa mine si mi-au castigat increderea. Indiferenta doare, dar sa stii cui sa o arati sa nu afectezi si persoanele care tin la tine. Asta e parerea mea. Succes si sa nu te schimbi ca de pretentiosi si pretentioase sunt satula. Se uita in curtea vecinului dar in a lor nu. Felicitari!

| ๔ღILoVeRaPღ๔ a răspuns:

Incearca sa fii agresiv, insensibil cu fetele care te iau de prost,

Fai sex cu cine ai chef de asta e viata,

P.S bagale-o pana le iese pe gura(scuze nu m-am abtinut)

| DjTactumare a răspuns:

Esti prea civilazat frate happy>

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baiat khayn, prea bagi in ele man, las-o mai usor ca sa nu dai intr-o spasmofilie de la atita autofilie, pe ce lume te crezi? aici te lauzi ca esti ala cuminte si pe alta parte vrei id-uri de fete de liceu, nu cumva iti plac copii?

| ionut_8739 a răspuns:

Pur si simplu nu ai gasit fata perfecta, sau si mai bine zis ai nimerit 2 fete care reprezinta 2 "modele clasice" de pitipoancelaughing nu le da nici bani nu ierta nici prea mult! Prin ce faci tu le arati ca esti slab iar ele profita! Exprima-ti clar pct de vedere si mai fa si pe durul! Incearca sa le faci sa te iubeasca dar nu dandu-le bani.