| MadHatter a întrebat:

Bunã. URGENT! Am o problemã, mi-a intarziat ciclul 7 zile. Am dureri abdominale si simptome cum ca vine si totusi intarzie sa apara. Mentionez ca am un ciclu regulat singura data cand mi-a intarziat a fost anul trecut cateva zile insa niciodata nu atat de mult. Ultimul contact sexual l-am avut pe data de 1 iulie, iar ultimul ciclu in iunie intre 14-22-22-23. Am facut 2 teste de sarcina unul in a 3a zi de intarziere si unul astazi dimineata in a 7a zi ( test ultrasensibil) ambele negative. Mentionez de asemenea ca nu am simptome de sarcina absolut deloc. Exista totusi posibilitatea sa fiu insarcinata? Acum 2-3 zile am avut dureri abdominale in zona ovarelor foarte puternice, de asemenea ne-am protejat la toate contactele sexuale. Astept pareri, ma gandesc sa merg la ginecolog daca mai intarzie inca o saptamana deoarece eu tind sa cred ca e mai mult o problema medicala decat sarcina. + in a 9a zi de intarziere seara dupa un contact protejat am avut o mica scurgere rosiatica, iar dimineata cateva pete foarte mici maronii in schimb restul zilei nimic. Astept pareri sad

1 răspuns:
| darymiha a răspuns:

Mergi la ginecolog, repede