| MrsBrunetzyka a întrebat:

a venit ora de istorie, si noi inainte ne-am pregatit mai mult la romana si geografie fiindca le aveam in aceeasi zi cu istoria. si o asculta pe colega mea :zice ca nu sa pregatit fiindca a inv la rom, i-a pus pe cei care care au inv sa ridice mana si erau vreo 5 iar restul nu au invatat [suntem 28 in clasa], cand a vz cati nu am inv.si-a luat agenda si ne striga pe nume si fiecare a zis daca a inv sau nu, eu nu invatasem! si a zis ca avem nota 3, dar la sfarsitul orei a zis sa ne pregatim din lectia pe care nu am inv.si din lectia predata!

dupa ce ma asculta la lectii si se termina ora, este bine daca ii dau un buchet de flori? K ma gandesca nici sa nu se supere ca eu... o cumpar cu un buchet de flori. cum credetssi?
(scuze.categ)
Multumes anticipat

6 răspunsuri:
| Loryoficial a răspuns:

Eu cred ca trebuie sa te duci la ea si sa ii zici : n-am invatat pentru ca ora de istorie e najpa si plictisitoare si sa ii zici sa te pupe in cur! anul trecut asa a facut o colega si un prieten s-a ridicat din banca ca o vrut sa o bata...deci i-a atitudine ...eu in viata mea n-am facut o tema la istorie si n-am patit nimic si la fel cu matematica aceste 2ore nu faceam nimica si n-am patit nimic! apropo pe ce clasa esti?:S

| otherwise a răspuns:

Nu, nu ii da nimic, tu invata bine lectia si atat.

| darkelf45 a răspuns:

Mah ai inebunit.nu duce buchete de flori ca alea nu se mananca mai bine ia-ti un salaam asi o paine ca eu am una la istorie ca trebuie dusa la psiholog zici ca e dracu ala impielita sa m. or eu daca va mint invata acolo mai bine

| UnicornsAreLove a răspuns:

UF tu nu sti ce e cu profu meu de istorie e prea serios. Daca nu ai facut perfect 2 in catalog. UUrasc ora de istorie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De asta sunteti atat de idioti ca ati facut-o pe smecherii la scoala, unii din voi nici macar nu scrieti corect dpdv gramatical! vai de capu' vostru de inculti, de asta se duce tara asta de rapa, va intereseaza mai mult sa vi-o trageti de la 13 ani decat sa puneti mana sa invatatiwinking

Si tu Danootsa, pune mana si invata si lasa florile, istoria nu e mai putin importanta fata de celelate obiecte, faptul ca ati invatat la celelate obiecte nu e o scuza. daca te-ar duce capul putin ai stii exact cum sa iti imparti timpul asa fel incat sa apuci sa inveti la toate obiectele pe care le ai si sa ai si timp pentru tinewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca mai exista profesori de-astia talibani? Daca vreti geografie frumoasa, nu de-aia de faceti voi la scoala, intrati pe http://geografilia.blogspot.com