| Lariesa98 a întrebat:

Acu ceva timp am cunoscut un baiat.El e genul de baiat cuminte(sa zic asa),linistit, la locul lui, genul de baiat care nu si-ar bate joc de o fata,de treaba. DA,mai exista astfel de baieti. Ne intelegeam super, vorbeam zilnic cu orele, aveam o gramada de lucruri in comun,imi trimitea mereu mesaje, alea-alea. Eu sunt genul de fata mai rea, sa zic asa.stiu ca nu e bine, dar mno. Dupa ce l-am intalnit, pot sa spun ca m-am linistit..Adica mi-am dat seama ca eram pe drumul gresit si d-astea. inainte toti baietii pe care ii cunosteam erau rai, genul ala de baieti de cartier.in fine. treaba e ca, e a aflat nu stiu ce chestii, si acum nu mai vorbim. nu am vorbit de vreo 3 saptamani, simt ca mor. el e unul dintre cei 4 baieti la care pot spune ca am tinut. am incercat sa aflu de ce a plecat, dar a spus ca nu vrea sa imi faca rau, ca el vrea sa ma protejeze, de aia pleaca. pur si simplu nu mai stiu ce sa fac, il vreau inapoi.

11 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Păi poate s-a saturat de tine si de felul tau de a fi.Dor spuneai ca esti rea.

| VadTot a răspuns:

Hai tu. Diferenta dintre voi era foarte mare..Probabil cand te a cunsocut mai bine si a dat seama langa cine sta..Scuza ma nu vreau sa te jignesc dar tu ai spus..Deci el era cuminte iar tu nu prea ..deci..cand te a cunoscut cine esti normal ca a fugit de langa tine.Nu te a putut accepta asa cum esti! Iar tu trebuie sa i respecti decizia si sa intelegi ca nu va potriveati sub nici o forma. ok?

| VadTot a răspuns:

Trebuia sa ti dai seama..inca de la inceput ca Relatia nu va tine mult iar el cand va incepe sa te cunoasca mai bine.te va parasii deci nu ai de ce sa suferi sau sa l mai cauti ori sa ai pretentia sa l aduci inapoi in viata. ta ok?

| Lexiiii a răspuns:

Ai spus ca el a aflat niste chestii. No, aici e problema! Cine stie ce a aflat, sau cine, ce i-a zis. Daca tot il vrei inapoi eu iti zic sa insiti sa vorbesti cu el. Insista pana o sa iti dea o explicatie. Cand o sa vada ca te agiti atat nu o sa se mai poarte la fel.

| indragostituspun a răspuns:

Sunal.vorbeste cu el fa tot posibilul afla de ce s-a suparat si explica-i daca e adevarat ce s-a intamplat daca nu spune-i. VORBESTE cu el.noi nu te putem ajuta decat cu un sfat si al meu este "VORBESTE CU El"" comunicarea e cheia

| mimiwewem a răspuns:

Bună. El s-a retras fiindcă a aflat chestiile alea. Încearcă să iei legătura cu el să-l întrebi ce știe despre tine. Și tu, apără-te.

| neutrino a răspuns:

A mai existat un singur baiat bun si tu l-ai stricat si pe acesta.

| AliGab a răspuns:

"dar a spus ca nu vrea sa imi faca rau, ca el vrea sa ma protejeze" - intreaba-l despre ce rau este vorba

| VladGH a răspuns:

Cred ca a aflat baiatul adevarul despre tine laughing. Bravo baiatul de ce sa faca multa istorie " baiat tacut si facut ". Numai tu stii ce ai facut si acum ce? Vrei sa treci peste totul? Sunt unii baieti ca vor sa fie fetele curate ca eiwinking

| Mădiiiiie a răspuns:

Bună. Eu zic că acele chestii l-au cam deranjat și poate e un pic dezamăgit. Încearcă să dai de el cumva și să-ți ceri scuze pentru că un băiat ca el nu mai găsești și e păcat să-l pierzi. Baftă :*!

| Andrei_Raul_1999 a răspuns:

Pe scurt, un baiat bun vrea o fata buna... Ai recunoscut singura ca nu esti...