| Dragos_Evolette_1990 a întrebat:

Acum 2 luni am fost in oraș cu amica mea și un coleg de clasa, acesta tot m-a intrebat dacă am iubit și când i-am zis ca nu, nu m-a crezut, apoi tot îmi zicea și ma făcea de ras in fata colegelor ca uite am 20 de ani si nu am iubit și a zis ca sa-mi fac unul doar asa, apoi tot îmi zicea dacă poate sa ma bată, in ziua următoare mi-a pus mâna pe picior și pe cap fără motiv după am zis ca merg acasa ca e seara și trebuie sa invat și a zis ca acum nu ma lasă învățatul sa dorm imediat nu o sa ma lase iubitul. In fine ne-am evitat de atunci pana acum o luna jumate când a cerut sa ma urmărească pe Instagram și de atunci la tot ce pun pe story se uita.
De ce se uita mereu când pun la story dar nu îmi da like-uri la poze și nici nu îmi scrie?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Prindel de oo si strangel pana cade jos apoi anuntal sa termine cu idiotenia

| Violleta2022 a răspuns:

Nu stiu daca ai 20 de ani, sau doar 10! Povestea pare de copii mici, de scoala generala, ca nu asa ar reactiona o ditamai femeia la 20 de ani!
Poti sa-ti tragi o palma peste ochi, daca vorbeste prostii, sau sa-l blochezi pe FB-ul si instagramul tau, fara drept sa-ti mai vada postarile.
In nici un caz un om matur nu ar reactiona cum reactionezi tu, fiind afectat de copilariile unui idiot.

| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil este noua ei metoda prin care incearca sa te necajeasca.

| Bariel a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Probabil e hărțuitor, data viitoare ameninta l cu politia

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru Bariel):

E hartuitor ca nu ii da like-uri la poze si nici nu ii scrie?

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Este un el.

| Bariel a răspuns (pentru CodrutElian1990):

"apoi tot îmi zicea dacă poate sa ma bată, in ziua următoare mi-a pus mâna pe picior și pe cap fără motiv"

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru Bariel):

Vroia sa te violeze! La asemenea probleme, asemenea raspuns. Chiar nu-ti dai seama cat de penibila esti? Asemenea gesturi sunt normale intr-o colectivitate. El doar te tachineaza, sa folosesc o expresie veche si la moda. Ce sa zic eu daca un coleg imi face acelasi lucru: ca are inclinatii gay si vrea sa faca sex cu mine?

| Andreeush a răspuns:

Întreabă-o pe ea.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Nu-l intereseaza. Ceea ce a facut el este pentru atmosfera, iar cu urmarirea pe Instagram a vrut sa stie ce poti. Nu tot ce zboara se mananca.

Răspuns utilizator avertizat