| Sparckling a întrebat:

Acum 3 saptamana. am fost cu o prietena de-a mea intr-un local, nu cine stie ce sofistiare, un loc unde sa jucam diferite jocuri si sa nu inghetam.Eram eu, ea, un coleg de al ei cu sora lui mai mare, prietena acesteia si inca un baiat.Am facut cunostinta a ei, toate cele, ne-am jucat diferite jocuri.Pe fb mi-a dat cerere si pe mess si i-am dat add.De atunci vb zilnic, glumim, toate cele. Faza e a a inceput sa-mi c-am placa de el...si am impresia ca si lui de mine.Pentru ca de fiecare data cand ne vedem el se uita la mine si pe mess ne trimitem unul altuia pupici si inimioare si azi m-a intrebat: "cat la suta iti pasa de mine?", am ramas un pic uimita, dar cum el e o fire glumeata am zis ca imi pasa de el la fel de mult ca si un gunoi, dar fireste ca am glumit; si-mi zice: "m-ai ranit... uratsad". Ca la sf sa-mi trimita pupici. Acum nu prea stiu ce sa zic: oare a intrebat la panarama sau ma place?

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ca sa-ti spuna ca l-ai ranit,nu prea glumeste!
Deci, indreapta-ti gafa, glumeste si explica-i ca asa esti tu glumesti si cand nu trebuie si intreaba-l daca vrea sa-i spui iar cat la suta iti pasa de el!
Tranteste-i un 60-70% si totul va fi bine!

| Razvy112 a răspuns:

WAW mare problema sunt 100% ca el a vb serios incearca sa-i explici ca ai glumit desi va fi greu apoi zi ca tie chiar iti place de el eventual sa fiti fata in fata si cand ii spui ca tii la el ia-l de mana si apoi daca este indraznet iti va da un pupicbig grinwinking