| Lovemebabybee a întrebat:

Bunahappy

Acum 4 saptamani am cunoscut un baiat, vorbim pe mess in fiecare zi, la inceput i-a placut de mine iar acum mi-a zis ca nu mai simte nimic.A spus ca daca am fi impreuna am strica prietenia si ca sunt importanta pentru el si nu vrea sa ma piarda.Mi-a mai spus toata situatia cu familia lui...

Cand ne vedem se uita numai la mine si imi zambeste si asa.

Pe mess cand ma vede online intra pe mine si uneori daca nu e pe mess imi da sms.

Nu stiu ce sa cred, cum sa ma comport cu el? Sa fac putin pe indiferenta? Sa ii spun sa nu mai fim prieteni...chiar nu stiu.

Toti prietenii mei mi-au spus ca dupa cum vorbim ii cam place de mine. Chiar as vrea sa am o relatie cu el, doar ca nu stiu cum sa ii atrag atentia si sa il fac sa ma doreasca...

Va rog, o parere un sfat ceva...

4 răspunsuri:
| B3b3Bo55 a răspuns:

Pai sa faci pe indiferenta ar merge dar sa'i spui sa nu mai fiti prieteni.ar strica tot :*

| DaniAdrian a răspuns:

Pai la inceput i-a placut de tine, sigur inca te mai place, dar el vrea sa deveniti cei mai buni prieteni, asta incearca el sa faca, te iubeste si vrea sa stie ca esti bine, de aia iti da sms.Comportate cu el foarte frumos, nu-i vocifera nimica, chiar daca face vreo prostie lasa-l e baiat, asa suntem noi baietii facem prostii, dar tot la voi ne gandim.Incearca sa-i devii cea mai buna prietena sa vorbesti cu el despre orice, plimbativa si povestiti cele mai haioase peripetii pe care le-ati avut vreodata. O sa vezi ca o sa fie bine.

| TheYonutz19 a răspuns:

Nu il mai baga in seama o vreme si o sa te caute el pe tine...

| Roibu a răspuns:

Roibu iti recomanda:
Prima varianta a fi ca el sa te placa ca o simpla prietena( Amica) dar el sa fie atras de alte parte a sexualitati sti la ce ma refer.
A 2-a ar fi ca el sa nu fi vrut decat o partida de sex de la tine dar intre timp daca a vazut ca nu merge din prima a obosit sa te "mai placa".
Eu totusi cu toata increderea te rog sa cauti pe Google ori oriunde un cabinet de Consiliere Pshiologica intruct la noi in Romania din anul 2000 exista pshilogi specializati in Priblemele de Cuplu.
Va trebu sa-i spui si Pshiologului ce probleme Familiare a avut acesta pentru ca vei ajuta Pshiologul sal cunoasca sasi formeze o parere/imagine despre el si atunci vei afla cu adevarat daca te place/daca are alta orientare sexuala.
Sper cel putin 10 la 100 acest mesaj sa te ajute