| adina_6125 a întrebat:

acum 5 zile am cunoscut un baiat foarte de treaba cu care ma inteleg foarte bine. el a fost cu 2 colege de clasa de ale mele si cand neam cunoscut era cu o alta prietena de-a mea. s-au despartit si acum nu are pe nimeni. ele spun despre el ca e un mincinos si ca se joaca cu toate fetele, dar eu chiar daca il cunosc de putin timp simt ca nu e asa de rau cum zice lumea.chiar el mi-a spus ca chiar daca lumea il crede un mincions el nu e asa si ca daca vreru sa vorbesc cu cineva despre orice ca am incredere in el. intr-o seara eram la cea mai buna prietena a mea(care nu a fost cu el) si i-am povestit totul despre el(ea nu il prea cunoste). i-am spus ca nu stiu ce simt pentru el si vreau sa stiu daca el tine la mine mai mult decat ca pe o prietena(el mi-a spus ca tine la mine foarte mult ca prietena) si atunci ea mi-a spus sa il intreb daca ma place. l-am intrebat si mi-a spus ca nu stie ce simte pentru mine ca iubita si ca o sa se mai gandeasca si el m-a intrebat daca eu il plac si nu i-am raspuns pentru ca nu stiam ce sa ii spun(nu s-a suparat pentru ca nu i-am spus nimic cand m-a intrebat). ieri am iesit afara cu el si cu niste prieteni si ma tot lua in brate, ma gadila, ma tinea de mana ...etc. si un baiat mi-a spus cand el nu era de fata ca eu spus lui ca sta cu mine(noi am spus toata ziua la toti care o intrebat ca nu suntem impreuna) si apoi l-am intrebat daca e adevarat si mi-a spus ca nu. si dupa aceea stateam pe banca unul langa altul si l-am luat de mana si s-a uitat la mine, a zmabit, a spus mhh si sia tras mana. cand a plecat m-a luat in brate ma pupat pe obraz; si eu la gel. l-am intrebat ca de ce sia tras mana si mi-a spus ca nu era nimic pur si simplu era somnoros si plectisit. l-am crezut pentru chiar asa era si chiar il cred.

PS:avem amandoi 14 ani

daci intrebarile mele sunt:
1 credeti ca ma place?
2 cum sa ma comport cu el?
3 daca va vrea sa fim impreuna sa accept?

4 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

1 ii place de tine
2 comporatate frumos ca pana acum dar nu-l lasa sa faca ce vrea cu tine
3 daca nu ti-a facut nimic pana acum acceapta.

| Pandicorn123 a răspuns:

1) da te place ai toata motivele sa crezi asta
2) Nu o lua prea repede asteapteapa sa faca el primul pas.
3) da accepta asta numai aca si tu il placi. funda? please

| AnnaS98 a răspuns:

Logic ca te place. nu uita : nu risti, nu castigiwinking fii tu insati si spune-i ce simti pentru el. tu il placi. se vede. daca nu era asa dc ati mai facut toate alea cu tinutul de mana?! asteapta si vezi daca te intreaba. daca nu intreaba-l u. nu pierde ocazia asta doar pentru ca nu ai curaj. am pierdut si eu multe de asta si gata! nu lasa nimic sa-ti stea in cale. bafta! fundawinking?

| MrThalium a răspuns:

Eu as ziceee ca suntem gemene.Asta mi se intampla si mie numai ca eu am mai fost cu el odata.
1.da
2.La fel ca pana acum si sa il intrebi ce simte pentru u
3.Da daca zici nu faci o mare greseala ca mine de altfel crying(crying(crying(