| Mirunasss a întrebat:

Buna,acum câteva luni am cunoscut un tip,am tot vorbit și a fost totul ok până într-o zi când am ajuns sa ne ignoram din diverse motive. Era primul tip cu care am incercat sa am o relație,deci practic ar fi fost prima mea relație. De când am încetat să mai vorbim parca nu mai sunt eu,nimic nu mă mai bucură, nimic din ce îmi plăcea mai demult nu mă mai atrage. As vrea sa ii scriu sa vorbim sa vedem daca putem sa mai dam o șansă acestei relații însă îmi e teama sa ii scriu deoarece nu știu dacă îmi va răspunde dar și de reacția lui. Un sfat cu ce as putea face în situația asta mi-ar fi de mare folos.

6 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Ai omis sa spui din ce cauza ati ajuns sa va ignorati, ceea ce e foarte important ca sa ne facem o idee despre felul cum ar putea reactiona el daca-i scrii.

| Mirunasss explică (pentru wildthing):

Pur și simplu așa s-a întâmplat, mi-a spus într-o zi ceva de genul că nu mi-a mai scris ca sa vadă daca ii scriu eu, asta întamplandu-se după prima întâlnire

| wildthing a răspuns (pentru Mirunasss):

E clar. Eu zic sa nu te mai gandesti la el.

| Gândesclarece a răspuns:

Probabil nu te a plăcut, ignorând te este dovada clara ca nu te mai vrea, altul.

| Raspundebine1 a răspuns:

Da-i mesaj si daca nu iti raspunde aia e, o sa ai motivatie pentru la sala. In orice caz nu ai ce pierde

| sunthater182458125471 a răspuns:

Esti urata