| Teodora213 a întrebat:

Buna,acum câteva zile am cunoscut un băiat,lucra la un magazin de electronice și ajutandu-ma cu diferite informații, am ajuns sa stăm lipiți "umăr în umăr" unul de altul și dacă eu mă dădeam la o parte îl vedeam din nou langa mine. Ce-i drept mi s-au pus oarecum pata pe el și aș vrea să ii scriu însă nu prea am curaj și nu știu dacă ar fi ok sa ii scriu ținând cont că ne-am văzut doar odată.

4 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Mai treci pe la magazin, dupa 4-5 televizoare sigur va intelege mesajul.

| Violleta2022 a răspuns:

In plina pandemie...mi-e greu sa cred asta!
Dar daca ti s-a pus tie pata sa faci avansuri cuiva, poti incerca, dar sa nu te miri daca vei fii respinsa.

| rapandula a răspuns:

El e mascul, sigur va accepta invitatia la camera de hotel.

| Teodora213 explică (pentru rapandula):

Nu a zis nimeni nimic de nicio camera la hotel?