| AlbertoMarius1234 a întrebat:

Buna, acum cateva zile mi-au iesit cateva fire de par negre pe penis, ce sa fac sunt ingrijorat, pot scapa de ele?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pe penis sau pe langa penis?

| AlbertoMarius1234 explică (pentru darrio2007):

Pe penis

| AlbertoMarius1234 explică (pentru darrio2007):

Da, pe penis

| darrio2007 a răspuns (pentru AlbertoMarius1234):

Nu am mai auzit de asa ceva.

| corbulalbrosu a răspuns:

Pielea care inveleste penisul are structura identica cu cea de pe alte parti ale corpului omenesc si din acest motiv din porii care exista pe suprafata pielii pot sa creasca fire de par, exact la fel ca si in alte parti ale corpului uman. Cu o penseta poti sa smulgi firele de par aparute si la nevoie vei repeta aceasta operatie in cazul in care vor reapare si alta data. Succes!

| mihai69 a răspuns:

Desigur: te razi sau te pensezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Epilare cu ceara va creste mai rar sau cu crema depilatoare

| taciterogdingura a răspuns:

Salut rege, e normal sa iti apara fire de par pe penis. Daca chiar vrei sa scapi de ele, ia o forfecuta de unghii si taie-le.