| AndreeaPpop32 a întrebat:

Bună! Acum ceva timp am întâlnit un tip, lucra într-un magazin și m-a ajutat sa imi achiziționez ceva, doar ca am observat ca acel tip se tot dădea pe lângă mine în sensul ca la un moment dat eram "lipiți" umăr de umăr amândoi și dacă ma trageam la o parte venea și el și oarecum mi s-a cam pus pata pe el și as vrea sa ii scriu însă nu am curaj și îmi e oarecum frica de reacția lui și nici sunt sigura dacă ar fi un lucru ok sa ii scriu, ținând cont ca ne-am văzut doar o singura data.

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Proverbul verificat in timp ar fi aceasta : ''Incercarea moarte n-are.''
In consecinta este cazul sa incerci si tu fiindca NU ai absolut nimic de pierdut, in schimb s-ar putea ca intreaga ta viata se se schimbe radical si/sau definitiv. Succes. Multa bafta!