| anonim_4396 a întrebat:

Acum ceva timp un amic m-a întrebat dacă vreau să fiu cu el. Eu l-am refuzat deoarece îmi place alt baiat. Dar de ce oare mă gandesc mereu la el? Şi atunci când văd alte fete care sa dau la el mă deranjează?

Răspuns Câştigător
| AdelixA a răspuns:

Tu mai mult ca sigur ai ramas pe ideea eu nu-l plac si il vreau pe celalalt.Dar in timp a inceput sa incolteasca ceva in tine.Si daca deja estu geloasa mai bine, macar de proba, fii cu el macar o saptamana. Vezi daca merge

5 răspunsuri:
| ღღDέDέEBчέiiiBiiiღღ a răspuns:

Bai fata trezeste-te la realitate esti indragostita de el tu nu vrei sa fii atrasa de el de aceea esti tu nu vrei sa fii iubita lui vrei a lu altcineva sa fii dar in adincul inimii sau fara sa iti dai seama iubesti pe altcineva... funda plz

| andreea146 a răspuns:

Habar nu am de ce.si eu trec prin asta...crying

| Skrilly a răspuns:

Poate pentru ca tii cat de cat la el. NU suporti ideea deoarece ai ceva sentimente pentru el.
Gandeste.te bine ce faci!:*
Fundita?puppy dog eyes

| Iulia1231 a răspuns:

Buna! Poate ca intrebarea lui te-a pus pe ganduri. Daca te gandesti la el si te deranjeaza fetele care se dau la el. cine stie poate iti place de el. Ai putea sa te mai gandesti la acea intrebare. poate el va avea surpriza sa ii spui "Da". Sper ca te-am ajutat big grin

| SoulHeart a răspuns:

Gandeste-te de cine esti legata mai mult:de cel care te-a intrebat sau de cel pe care sustii ca il placi? Daca nu te lega nimic de amicul tau, nu te mai gandeai asa mult la el.