| aureliaajajwjwjjajabsbs a întrebat:

Acum doua luni am făcut sex in perioada fertila. De atunci mi-a venit ciclul de doua ori cantitate normala, timp de 5-6 zile. Ar putea fi însă un fel de ciclu peste sarcina, ciclu fals? Am auzit cazuri de genul acesta. Este posibil?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In conformitate cu conditiile descrise, se poate afirma fara vreo teama ca s-ar gresi, ca in acest caz este cu totul IMPOSIBIL ca in uterul tau sa existe o sarcina chiar si pur ipotetica. Este unicul raspuns care poate fi apreciat ca fiind : logic, rational si corect. Multa sanatate!

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Nu sunt șanse să fii însărcinată.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Confirm cele spuse de predecesor.

| aureliaajajwjwjjajabsbs explică:

Tin sa precizez ca nu a fost sexul protejat, iar prima menstra a întârziat aproape 10 zile, a doua a venit in limita celor 35 de zile. de aceea îmi pun întrebări