| anonim_4396 a întrebat:

Buna! Acum o luna m-am dezvirginat si de fiecare data am facut protejat. Faceam o partida, arunca prezervativul, mai stateam cam o ora si faceam iar, cu alt prezervativ, cam asa decurgeau lucrurile intr-o zi.Eu am ciclu neregulat si luna trecuta nu mi-a venit deloc absolut deloc. Ma dor foarte rau sanii, mai am din cand in cand dureri abdominale si am scurgeri albe, abundente, fara miros.Ce as putea sa fac? Imi fac foarte mari griji

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic, doar sa continui sa faci sex numai protejat cu prezervativ, fiindca alta sansa de protectie nu ai, din cauza ciclul de tip neregulat.

4 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Fa un test de sarcina.Prezervstivul te protejeaza 99 %. Fiul nostru cel mic dr 4 ani e de la partea cu 1 %, pot avea loc scurgeri imperceptibile de sperma pe langa.

| Oanaoni a răspuns:

Mergi la doctor. Caută un dr.ginecolog femeie. Zilele trecute am.fost și eu la femeie și este mult mai ușor, te înțelegi altfel. Nu tise întâmplă nimic rău să afli ce ai, mai bine să mergi decât să stai acasă îngrijorată și cu dureri! Multa sănătate!

| MandiusCoxus1 a răspuns:

Te vei propulsa cu cutia craniana inspre un perete din material solid, de preferinta beton cu o viteza si o foorta de 5000 newton.

| MandiusCoxus1 a răspuns:

Te vei propulsa cu cutia craniana inspre un perete din material solid, de preferinta beton cu o viteza si o forta de 5000 newton.