| Anonim13912 a întrebat:

Acum o saptamana am cunoscut un barbat la benzinarie. In timp ce el umplea rezervorul am stat de povesti si am realizat ca imi place de el. Ne-am mai vazut inca o data sambata dar nu am vorbit mai deloc deoarece ma grabeam insa el m-a intrebat entuziasmat 'ce mai fac'. Cum as putea sa incep o conversatie cu el? Trec in fiecare zi cu bicicleta pe la benzinarie cand ies de la lucru doar ca el e inauntru. Ce scuza as putea sa inventez ca sa intru in vorba cu el? laughing Mersi

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Zi si tu ca iti place de el fi directa si schimba nr de telefon daca nu are partenera desigur

| Anonim13912 explică (pentru mgtow):

Ti s-a intamplat vreodata sa vina o tipa asa direct sa iti spuna ca te place?

| mgtow a răspuns (pentru Anonim13912):

Eram mic si imi ziceau unele hai incoa sa vb ca esti frumos. Atunci aveam prietena si m-a inselat daca stiam si nu eram asa prost mergeam la alea sa le agat. Apoi au mai fost rare ocazii sa patesc asa tot in copilarie 16 - 17 ani. Dupa nimeni nu ma abordat

| Anonim13912 explică (pentru mgtow):

Pai vezi, asta vreau sa zic nu e prea normal. nu ca nu mi-ar place sa o fac doar ca, vezi tu, toti suntem cu frica aia de a nu fi respins si sa ne vada celalalt ca o ciudatenie...din asta incercam sa disimulam un pic la inceput doar cu subtilitati si cu indirecte.

| mgtow a răspuns (pentru Anonim13912):

Daca faci asa e posibil sa iti zica tot prin indirecta un mars de aici ca ma enervezi. Pe mine ma dispera chestiile astea pentru ca de multe ori da impresia de interes si cand intrebi aa ca nu era nimic ti s-a parut. Esti om discuta cu el altfel ratezi ocazia.

| corbulalbrosu a răspuns:

Ai putea sa intri in incinta PECO pentru a-l cauti pur si simplu, motivand ca ai nevoie de ajutorul lui fiindca ti s-a dezumflat o roata de la bicicleta. Bafta. Succes!

| Andreeush a răspuns:

Știi măcar cum îl cheamă?

| alina2k18 a răspuns:

''Trec in fiecare zi cu bicicleta pe la benzinarie ''
Incearca cu masinawinking

| Hellboy96 a răspuns:

Poți sa ii zici ca sa îți zică cum se numește pe Facebook sau Instagram ca sa vorbiți si sa va cunoașteți. Apoi ii dai tu mesaj, asta dacă nu îți da el primul, si puteți incepe sa va cunoașteți iar după un timp ii poți spune ce simți pentru el.