| andreea1598 a întrebat:

Acum o saptamana baiatul cu care sunt in prezent a venit la mine si am stat in pat etc. neam uitat la tv eram singuri si doar ne-am atins adica doar el pe mine si ne-am sarutat de atunci imi curge ceva alb pe chiloti alb aproape transparent.Ce inseamna asta? Nu mi se mai intamplase pana atunci, ce sa fac?

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Nu trebuie să faci nimic, nu ai nimic grav - totul este ok şi ceea ce zici că s-a întâmplat, este absolut NORMAL!

În primul rând este vorba de o secreţie vaginală, este "produsă" de vagin şi ( în general ) ea are culoare aproape transparentă, uneori este mai subţire şi are rolul de a "curăţa" vaginul!

Alteori, aceasta devine mai groasă puţin şi mai albă la culoare - secreţia albă/cremoasă ( are aspectul unei creme ) se datorează faptului că eşti foarte excitată!
Mai ales că, explica-i în altă postare, ai fost foarte excitată ( datorită mângâierilor în "unele locuri" ), dar nu aţi făcut dragoste - ai RĂMAS aşa excitată, şi de acolo acea secreţie albă!

Fi LINIŞTITĂ, nu e nici o problemă!

Răspuns utilizator avertizat
| LittleLuciane a răspuns:

De la excitare

| KameliaAura a răspuns:

Nimic.Este un lucru bun, semn ca esti o fata sanatoasa