| yoyo_5656 a întrebat:

Acum o zi m.am certat cu prietenul meu si nu pot spune ca ne.am certat dar mi. a spus cal enervez dupa ce era el nervos de la un joc si nu stiu ce sa fac cand l.am sunat a rapsuns si i s-a inchis telefonul el a zis ca numai avea baterie dar am incercat sa dau de el si era inchis azi nu am vorbit deloc cu el i.am dat un msj si atat. Mi-e frica sa nu ne se agraveze dar il las pe el sa faca primul pasa pentru ca nu a fost vina mea ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| cosminnnellu a răspuns:

Salut zora sa iti spun sincer pe mine ma mira un pic atitudinea lui,indiferent de motivul de care e nervos nu trebuie sa isi verse nervii pe tine, daca iubeste jocul ala nenorocit atat de mult, putea sa iti spuna sa ii acorzi 5 10 15 30 de minute sa se calmeze dupa care sa reluati discutia,dar pentru un joc sa se enerveze pe tine scuza-ma dar e tipul e ciudat,daca nu da niciun semn de viata e un tip orgolios,asteapta ca u sa dai primul semn de viata, nu stiu ce trebuie facut, suna-l u dar avertizeaza-l ca nu e vina ta cand pierde el la jos si daca se mai repeta cautati altu care a depasit perioada cu jocurile

3 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Nu neaparat pentru ca nu a fost vina ta, ci pentru felul in care se comporta cu tine. Nu il mai baga in seama si nu-l mai cauta o vreme. Daca tine la tine, se va intoarce el. happy

| Ирина19 a răspuns:

Daca s-a enervat de la o joaca trebuia sa-l lasi in pace,pentru ca atunci el nu-si dadea seama de ceea ce face, si in asa caz cel mai bine ar fi sa lasi omul sa se calmeze si apoi sa mai insisti sa vb. Dupa parerea mea, l-ai enervat la culme.Asteapta,ai sa vezi ca dupa ce se va calma te va cauta, fii sigura de asta.Bafta!

| biancaandreea a răspuns:

Lasa.l