| andreyrey619 a întrebat:

Acum sunt clasa a-9-a, pe cand eram in clasa a-8-a la inceputul scolii stateam cu baietii pe coridor, a trecut o fata pe langa mine si mi-am zis in gand : mi-ar placea sa fiu cu ea, este draguta, apoi peste aproximativ 1 luna a venit ea la mine si mi-a cerut numarul de telefon. Oare mi-a ascultat Dumnezeu gandurile? tongue

Răspuns Câştigător
| tyana a răspuns:

Ce baiat norocos este Andrey!tongue La cata nefericire citim zilnic pe aici tu chiar esti un norocos big grin E posibil sa iti fi ascultat Dumnezeu gandurile, acum totul depinde de tine sa nu il dezamagesti!

8 răspunsuri:
| Hmmmm a răspuns:

Pai si d atunci d cand ti-a cerut nr d tel nu ai vb cu ea?:o si daca ai vb cu ea nu ti-ai dat inca seama daca te place sau nu?
hai sa iti zic un secret: fata asta chiar te place.nici o fata nu merge la un baiat asa pur si simplu sa ii ceara nr d tel doar daca e interesat d acel baiat.probabil ca in mom in care ea trecea p langa tine i-ai dat cateva semne ca o placi(poate i-ai zambit sau te-ai uitat la ea fara sa iti dai seama)iar ea a decis sa faca pasul urmator si a venit la tine si ti-a cerut nr d tel.acu urmatorul pas ar trebui sa il faci tu. evetual ar trebui sa o suni si sa o inviti in oras la un suc sau ceva. oricum tot respectul pentru fata! e f curajasa si nu multe au curajul necesar sa mearga la un baiat sa ii ceara nr d tel.
cat despre partea cu dumnezeu... uite ca el te iubeste si vrea sa te vada fericit, dar mai ai si tu putin d muncatonguelaughingsucces!

| Rukhsandra a răspuns:

Ai "pile" la Dumnezeu rolling on the floor

| Emeraude a răspuns:

Nu stiu, am sa-l intreb.

| Silviu591 a răspuns:

Pai? tu ce crezi?

nah. ii place de tine daca a facut pasul asta.sun`o

| imiplacemov a răspuns:

Daca asta s-a intamplat in clasa a 8a, iar tu esti a 9a. De ce mai intrebi? Nu s-a intamplat nimic de atunci? Nu te-a sunat? Poate a fost atractie sau ceva de genu

| Kry_9749 a răspuns:

Soarta

| madytzza a răspuns:

Poatee dahappy de ar avea toata lumea noroc ca tine...ar fi fantastictongue

| isa9 a răspuns:

E clar ca te place daca ti-a cerut nr.si cat despre Dumnezeu tot ce e posibil.stie El ce face si cand face tongue