| anonim_4396 a întrebat:

Acum vreo câteva zile mi-am masturbat iubitul, iar după ce o anumită cantitate de sperma a ajuns pe mana mea am sters-o imediat, iar după câteva minute mi-am aranjat chilotul prin pantaloni. Care sunt șansele ca sperma să-mi fi intrat în vagin astfel încât să duca la o posibila sarcina? Precizez faptul ca m-am sters pe mâini de 2 ori după ce am luat contact cu sperma cu șervețel uscat încât nu mai aveam absolut nimic pe mana. Exista șanse ca sperma să-mi fi ajuns în vagin? Rog seriozitate.

Răspuns Câştigător
| Andreeush a răspuns:

Cum să ai impresia că poți rămâne însărcinată în felul ăsta?
Evident că nu.

9 răspunsuri:
| cuvant a răspuns:

Nu se poate sa ramai asa insarcinata.

| Adry05 a răspuns:

Cum naiba sa ramai insarcinata PRIN PANTALONI, voi ganditi vreun pic?

| corbulalbrosu a răspuns:

Atat posibilitatea cat si probabilitatea ca niste spermatozoizi din acea sperma (ipotetica?) sa fi putut sa treaca prin tesatura pantalonilor + tesatura chilotului si sa ai ajunga intre labiile ''pasaricii'' tale si in +, sa mai si nimereasca gaurica vaginului si sa si patrunda in vagin ar fi mai mult decat un MIRACOL. Nu exista nici cea mai mica posibilitate, este egala cu = 0 (ZERO).
De asemenea te intreb acum aici, fiindca nu ai pomenit nimic in legatura cu momntul ciclului menstrual, adica a faptul daca esti sau nu in PERIOADA FERTILA a ciclului, acele singure 4-5 zile in care o femeie poate sa ramana insarcinata?

| Letitia98 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Da, sunt în perioada fertila. În 8 zile trebuie să îmi vina ciclul

| Letitia98 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Și inca ceva, el mă masturbase pe mine inainte ca eu să-l masturbez pe el. Ceea ce înseamnă ca eram puțin uda. De aceea îmi făceam griji, deși pe deoparte sunt liniștita datorită faptului ca prin materialul texilnu vad cum ar pătrunde spermatozoizii având în vedere ca m-am sters pe mâini.

| Hammurabi a răspuns:

Doar dacă a fost spermă magică... laughing

| DanyDav a răspuns:

Zero sanse!

| artemidak a răspuns:

Aia mor la contactul cu aerul aolo)

| Bibio22maria2005 a răspuns:

Nu poți