| uuSexi a întrebat:

Ajutati`ma nu stiu ce sa mai fac, inca il mai iubesc pe fostul iubit. Azi dimineata mi-a zis ceau iubire iar dupa ce am terminat orele l-a vazut si mi-a zis ca`s taur. Si dupa ceo plecat nu sa mai uitat in spate. va rog ajutati`ma inca il mai iubesc dar el... nu stiu ce s`a intamplat cu el. e mereu nervos nu mai ii baiatul ala vesel si nebun. s`a schimbat din ce cauza si ce s`a intampalt de nu mai tine la mine, ca inainte tot intreba daca am iubit iat acum nu. ce s`a intamplat cu el si ce`a`si putea face sa se mai intoarca la mine? funda, multumesc!

3 răspunsuri:
| alexutza003 a răspuns:

Ti-a zis ca esti taur?

| Spec a răspuns:

Buna. In primul rand acel baiat iti da semne de impacare, chiar daca nu vrea sa o arate uite'o ca a facut'o. In al doilea rand eu zic sa te duci la el frumos sa'l iei de'o parte si sa'l intrebi ce are de gand se faca. Dupa aceasta intrebare indiferent de raspuns, tu ve'i trebuii sa ii spui tot ce simti pentru el, cu condintzia ca si el sa iti spuna dupa.

Ai grija de tine.SUCCES...Fundita; xbatting eyelashes?:*

| georgedumi a răspuns:

Eu sper sa va impacati, dar totusi el a filtrat cu tine si apoi a vrut sa indrepte situatia...adica sa nu crezi ca el te place... sper sa faci ce trebuie