| ody a întrebat:

ajutati-ma si pe mine cu niste mesaje frumoase pentru persoana iubita dar nu vreau dupa internet. dau fundita pentru cel mai frumos mesaj...

5 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Daca ochii tai sunt precum cea mai minunata stea; daca zambetul tau e ca soarele ce straluceste ziua; daca sarutul tau e ca mierea si daca TU esti UNIVERSUL meu ce-as mai putea sa-i cer lui Dumnezeu? TE IUBESC!

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Stii ce te sfatuiesc?
Sa-i dai un sms in privat utilizatorului "God Cat"... e disperat dupa fundite laughing
Numai bine!

| ody explică:

Ms:*

| liongirl a răspuns:

Te iubesc!`Sunt doua cuvinte de care nu ma mai satur de cand sunt cu tine. Tu mi-ai inseninat zilele ploioase, tu ai facut iarna sa ma topesc, tu esti ingerul pe care il visez, stiu un singur lucru...ca te iubesc!`

| Fallen Angel a răspuns:

Pai depinde... pot fi pentru paste: "O sa il acut pe iepuras si o sa ii spun ca pe langa ouale rosii pe care le aduce la usa ta in fiecare an, sa aduca si inima mea si sa o puna langa a ta, ca sa nu se desparta niciodata." Alta: "Asa cum Iisus a murit pentru noi si a luat asupra lui toate pacatele noastre, asa o sa iau si eu asupra mea toata vina si tot ce o sa fie gresit si o sa iert orice pentru ca tu sa fii langa mine, trup si suflet." Aaa... nu mai am inspiratie laughing Stiu ca sunt varza. "Azi, ca sa iti arat cat te iubesc, am sa iti dau un trandafir rosu, si un sarut pe obrazul cald, si ca sa nu se supere, am sa il sarut si pe celalalt" big grin Nu mai stiu. Poate mai revin cu altele.