| Mla a întrebat:

Buna all...am nevoie de ajutorul vostru.Acum 1 luna m-am despartit de prietenul meu cu care am stat 1 an si 5 luni deoarece am aflat ca ma insela. Cu o saptamana in urma, m-am combinat cu un baiat din scoala pentru a-i vedea reactia lui X.Tot timpul se uita foarte urat la mine.In sfarsit, m-am despartit de baiatul respectiv pentru ca nu puteam sa imi bat joc de el, eu gandindu-ma la X. Aseara am aflat ca X e cu o alta fata din liceul nostru.Nu stiu ce sa fac, oare a facut asta pentru a-mi demonstra ca si el poate sa faca ce am facut eu sau pentru ca el chiar a trecut mai departe. Precizez(am 15 ani iar el 18). rog seriozitate. Funda si vot big grin

Răspuns Câştigător
| mirelushhh a răspuns:

Bine ai facut ca te-ai despartit de el... daca te-a inselat o data inseamna ca o va mai face si nu cred ca ti-ar placea sa mai treci prin ceea ce ai trecut
Esti mica deocamdata, ai tot timpul inainte

| Mla explică (pentru mirelushhh):

Multumesc mirelaclau:*

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ce importanta mai are ce vrea el sa demonstreze din moment ce v-ati despartit ca te-a inselat; ignora-l! mai sunt si alti baieti.

| Hash001 a răspuns:

La diferenta asta nu e de mirare. Luand in considerare ca el e "adult" el vrea mult mai mult decat saruturi, imbratisari. Cat despre el? nu ai de ce sa mai tii la el, peste e destul in ocean.

| ჯpLaNe a răspuns:

Scuze, dar sunt de acord cu ZAHAO!

| bakero a răspuns:

La varsta voastra totul zboara si se traieste la intensitate maxima. E normal ca sa para si jocurile plus tatonari. Depinde ce intelegi prin "am stat". Ati facut sex? Ati fost apropae tot timpul impreuna? Erati ca un cuplu sudat? Sunt mai multe de elucidat, nu poti pune un verdict prompt. Este vorba de trairi, sentimente, plusuri si minusuri, compatibilitati etc.
Mai zici acolo ca "era cu o alta fata". Si? Facea cu ea ce facea cu tine? Si daca da, ce mai conteaza? Singura ai scris ca te-ai despratit de el. Banuiesc ca ai o parte din vina si de aceea nu mai sunteti impreuna. Mai vorbim happy

| Mla explică (pentru bakero):

Bakero...nu,nu am facut sex, vina mea a fost ca nu am mai continuat sa accept ca el sa ma insele.