| olabola a întrebat:

Buna all:* hmm imi plac de un baiat, el nu prea e obisnuit cu fete.adica mai mereu a fost respins.si nici nu stiu cum am ajuns sa-mi placa. nu stiu ce vrea el. nu stiu daca ma place, nu stiu ce simte...m-a intrebat daca vreau s fiu cu el. apoi mi-a zis ca ar vrea s ramanem prieteni. pentru ca daca nu ar merge bine relatia, ne-am strica si relatie d prietenie.si, nu am mai vorbi unu cu altu si n-ar vrea asta. apoi mi-a zis ca suntem impreuna daaahee hee in curs de cunoastere. mi-a zis ca ma place. apoi cai place ca sunt glumeata si sincera happy pfff, el era bun prieten cu verisoara mea. si mia marturisit inainte s vbim despre toate lucrurile astea ca iar place d ea. dar mi-a zis ca odata ce ma intrebare daca vreau s fiu cu el, ar vrea s ma cunoasca p mine mai bine, l-am intrebat pana la urma ce ar vrea... si raspunsul lui este nu stiu. aseara l-am pus s aleaga ori prietenie ori relatie.si dimineata mi-a zis ca ar vrea s incerkm o relatie, dar cand ne-am intalnit me-am dat seama ca ceva nu era in regula. apoi am vbit si mi-a zis ca simte ca e mai bine s ramanem prieteni. apoi mi-a zis ca ar vrea o relatie. apoisad ca suntem impreuna in surs de cunoastere. i-am spus ca e mai bine sa-i dau ignore pe mess si a zis s numai fiu suparata si sa nu fac asta. nu stiu ce sa cred. ce parere aveti? va rog frumos cat mai multe rasp. cele mai bune. fundita :* multumesc anticipat.:*(eu 17) (el 19)

Răspuns Câştigător
| delisa a răspuns:

Ai spus ca nu e obisnuit cu fete pentru ca a fost de multe ori refuzat! Poate isi schimba planurile din cauza asta pentru ca ii e frica de un refuz! Adica incerca sa vorbesti cu el si spune-i sa incepeti o relatie iar daca vedeti ca nu merge sa ramaneti prieteni da macar sa incercati! Daca accepta incerca sa il faci sa inteleaga ca intr-adevar il plaki si ca vrei sa fii cu el! Asa el poate o sa isi dea seama ca trebuie sa se schimbe si incerca sa fie bine totul in relatia voatra pentru a nu va desparti!