| anonim_4396 a întrebat:

Buna all!

Imi iubesc mult prietenul si sunt sigura ca si el pe mine!
Mi-a zis ca vom face sex cand vom fi aman2 pregatiti si vom simti ca trebuie!
El stie ca eu sunt virgina, dar nu despre asta este vorba!
Eu am labile mici mai mari decat labile mari si oarecum, ma simt stanjenita!
E normal? Ce reactie credeti ca v-a avea?

Funda!

4 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Fiecare fata e diferita in felul ei. tu crezi ca toate fetele au aceeasi masura? si daca e un baiat calumea si chiar tine la tine nu cred ca va da importanta acestui aspect. happy :*

| covaci101 a răspuns:

Mai bine nu-i spune, va fi ultimul lucru la care s-ar gandi el cand va fi înfierbantat! Şi dacă tu te simţi aşa înseamnă că încă nu eşti pe deplin pregătită pentru a-ţi începe viaţa sexuală! x_x

| Bubulin4ik a răspuns:

Draga daca te iubeste asta nu va fi un obstacol, nu e problema in asta, nu unica tu esti care au si nu e vina da ca le ai asa...fii pe pace totul va fi ok, da asta mai depinde si de virsta, daca pina la tine a mai avut relatii cu multe fete vb despre asta cu el e absolut normal credem...nu ai de ce sa fii stinjenita!
BAfta!

| traxes a răspuns:

Stai linistita.crezi ca asta ii intereseaza pe baieti la sex? e doar o dovada de iubire, pasiune, trandrete si daca tine la tine nu il va deranja in schimb chiar va incerca sa te faca sa nu iti fie rusine.