| anonim_4396 a întrebat:

Buna all. Intrebarea urmatoare este destinata in special baietilor, dar si raspunsurile fetelor sunt bine venite.
Cand un baiat ai spune unei fete ca o iubeste, ai este dor de ea, etc kestrii amoroase tongue iar apoi deodata se schimba, nu o mai baga in seama, o ignora, cica are nu stiu ce probleme ( dar evident facatura ) credeti ca nu o mai place? ca nu mai vrea sa auda de ea? nu il mai atrage?

FITI SINCERI, va rog, si nu dati raspunsuri la misto. The best answer primeste fundita big grin Thanks :*

Răspuns Câştigător
| lolytagirl a răspuns:

Poate ca este confuz.Si nu isi da seama de ceea ce simte pentru tine.De sentimentele lui fata de tine.

4 răspunsuri:
| sebastyancuidiny a răspuns:

Depinde, ce zici tu acolo eu fac cu fetele care ma adauga pe mess si facebook, dar dupa o vreme ma plictisesc daca trebuie sa ma repet. Si cu fetele de zi cu zi, care chiar vreau sa fiu cu ele si d'astea nu ii spun din prima, initial o las pe ea sa-si dea seama, chestii asemanatoare cu amoruri si nebunii fac cu prietene bune pe care le respect, sau cu fete hidoase de care fac misto...

| Alex3 a răspuns:

1. ori te iubeste prea mult
2. ori il doare-n pe***

| InDaMix a răspuns:

Pai...parerea mea este ca inca te place dar ii este rusine sa iti spuna din nou ca te place fata in fata, depine si.reactia ta cand ti-a scris mesajul, t ce i-ai scris inapoi? daca nimic ar f bine sa comunici catmia mult cu el pentru ca el sa nu-si piarda speranta cu tine xD. Sper ca te-am ajutat.Bye :X

| sexlanebunie a răspuns:

Am eu un raspuns. este evident ca nu te mai place. poate ca ii place de alt cineva. si ii e frica sa iti spuna...
sau... nu te mai iubeste