| AnonimaPff a întrebat:

Buna, am 11 ani si am o dilema pe care o am in cap inca de la vreo 9 ani. Cand aveam vreo 6 ani iar varul meu 13, cand nu stiam ce imi facea, mi-a... bagat-o in fund... Nu mai sunt virgina?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca esti si vei ramane in continuare virgina, pana in momentul in care in vaginul ''pasaricii'' tale va fi introdus penisul unui baiat/barbat. Prin sex anal nu se produce o dezvirginare ''reala'' unanim acceptata. Multa sanatate!

7 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Anusul nu are himen, deci mai esti. vaginal, daca nu ai facut altceva intre timp, in fata!

| MihaiNicu23 a răspuns:

Da nu mai esti pentru ca ai facut sex, fizic doar la pasarica mai esti.

| Crackman a răspuns:

Nuwinking
In momentul in care intra dispare virginitatea.
Inca mai ai 2 gauri totusi.
Mult noroc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ti-a bagat dilema in fund pana la urma sau in cap, ca nu se mai intelege? Oricum, cu o dilema nu te poti dezvirgina nici in fund, nici in cap.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bănuiesc ca intrebarea e la misto. De fapt nu ma mira deloc, in zilele astea pana si gradinita stie de sex si pozitii mai nou.

| AnonimaPff explică (pentru anonim_4396):

Nu e deloc la misto. cum in zilele noastre pana si unul de gradinita stie, si unul de 13 ani poate viola.

| gabriielaaa a răspuns:

Saracuta de tine.De a bagat-o in fund esti virgina.