| natypisy a întrebat:

Buna am 11 ani si nu stiu de ce tot vreau sa fac sex dar nu vreau s am la varsta asta copiii voi ce ziceti?

37 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Lipsa de educație sexuală!
www.seximus.ro
Pa, pa.

caramela
| caramela a răspuns:

Papusica mica, lasa sexu si mai copilareste, este varsta cea mai frumoasa, sexul dupa majorat, sa fii capabila sa stii ceea ce faci, iar eu ca mama, ti-as da o bataita si te-as lasa fara calculator si fara banuti, sunteti la varsta la care credeti ca sexul e pe primul loc, daca vrei si esti asa curioasa, de ce nu ii pui aceasta intrebare mamei tale? si vezi cum va reactiona.
O zi b unahappy

| AlexanderAdrian a răspuns:

Nu stiu ce pofte au unii pe la 11 ani, dar se vede treaba ca majoritatea n-au nici o pofta de gramatica, a sari scriindu-se cu un singur i.

Daca partenerul foloseste prezervativul corect, atunci nu vei ramane insarcinata. Pentru a fi insa sigura 100%, existand si accidente cu prezervativele astea, ar trebui sa iei pilule contraceptive si la varsta ta nu se ia asa ceva. Daca intrebarea e pe bune, eu iti recomand sa astepti vreo 4 5 ani pana sa faci sex, nu esti psihic si nici fizic pregatita pentru asta la 11 ani.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu zic ca te plictisesti tare de tot

| AlleSss a răspuns:

Heii.
Să-ţi spun ceva?! Dacă nu ţi.a venit încă menstruaţia, poţi face sex, că mna. îţi faci şi tu poftele, no?!smug

(Întrebare la mişto, răspuns la mişto )

| rockelle75 a răspuns:

Da, fă! Nu există niciun risc de boală, mai ales dacă nu ți-a venit încă ciclul chiar trebuie să faci sex! Nu te teme că nu vor băieții de vârsta ta, caută pedofili pe net. Baftă :*** *răspuns pe măsura întrebării*

| OnuOnulică a răspuns:

Eu zic ca azi joaca chelsea.
Si ma uit la meci.
Tu ce zici?

| Azµre a răspuns:

Sunteți idioți de mici...

| Fatamuntilor a răspuns:

Copila,vezi ca maine ai scoala! Re(citeste) lectiile, fa-ti ghiozdanul, ia cina, fa un dus si la culcare!

roaga-ti paritiii sa puna parola la PC!

| Fatamuntilor a răspuns:

Pune la incercarea rabdarea noastra.Am citit postari mult mai tampite.

| Felys a răspuns:

Sunt sigura ca e la plesneala intrebarea asta, vrei doar sa vezi reactia oamenilor, realizezi ca nu poate fi una pozitiva, cred ca vrei doar sa te amuzi citind criticile

| Danysan a răspuns (pentru Felys):

Asa zic si eu -Nu ai cum la 11 ani sa vrei asa ceva -Pt ca Organismul nu isi doreste asta.Ca sa faci sex trebuie sa ai si pofta -Si la varsta aia nu stiu daca o poti avea-Poate pentru a sarii cu fundu in nisip -asta ar fi recomandat laughing).

| Alcyon a răspuns:

Nu te mai lua dupa ce vezi prin filme, ca-n realitate nu e asa. Cand faci sex, nu e ca atunci cand te masturbezi. Ia gandeste-te cum ar fi sa-ti bagi o banana in vagin. Crezi ca ti-ar placea? Iti spun eu ca te-ar durea de n-ai sti ce-i cu tine. Corpul tau inca nu e suficient de dezvoltat pentru un act sexual. Daca-ti baga un baiat un penis acolo, o sa mori de durere si-o sa te lecuiesti de sex. Stiu ca la varsta asta ai tot felul de fantezii erotice, fiindca umbla hormonii prin tine. Fetele oricum, se maturizeaza mai repede ca baietii. Trebuie insa sa faci diferenta intre o fantezie si realitate.

| Danysan a răspuns:

Tu spui asta deoarece ai auzit pe altii care vb aiurea si de fata cu oricine.Habar nu ai ce inseamna sa faci sex si iti garantez ca nu o sa mai fie asa de cool cum iti imaginezi tu ca e.O sa vezi cand o sa fi mai mare-Sexul nu e numai placere e si durere.

| Axys a răspuns:

E din cauza hormonilor te pot masturba singura uitte laun film xxx si te poti masturba in baie

| alexroma a răspuns (pentru Axys):

Este inca prea mica pentru aceasta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu cine vrei tu să faci sex, ă?laughing

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

La burta pe care o ai in foto de la avatar parca ai fi insarcinata in luna 13-a

| Fatamuntilor a răspuns (pentru SpitalulDeGlumeti):

La cat material de studiu primeste orice e posibil...

| SpitalulDeGlumeti a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Trolling

| CorneliaC a răspuns (pentru SpitalulDeGlumeti):

Chiar daca intrebarea e la misto, nu e cazul sa-ti bati joc de fata.

| SpitalulDeGlumeti a răspuns (pentru CorneliaC):

Uite si p'aia care a inventat apa calda, vrei sa fac misto de tine? ca de misto vad ca esti misto

| Enki a răspuns:

Nu inseamna ca daca faci sex o sai ai copii.de aia exista prezervativul

| ThePerfictionIsADream a răspuns:

Doamne! la 11 ani sa iti doresti sa faci asta?! esti cu capu fetito! eu am viata sexuala inceputa de la 19 ani si pot sa spun ca si atunci mi-a fost o oarecare teama! si nu faci copii daca iei anticonceptionale sau folosesti prezervativ...

| KiddoC a răspuns:

Sper că-ți bați joc de noi. Neoriginal, neinteresant.

| inna07 a răspuns:

Si cam cu cine ai vrea sa faci sex?

| Annutsa a răspuns:

Sa te impusti.

| andreip3c a răspuns:

Prea mult internet pentru astazi. -_-

| Chimio a răspuns:

Pai protejeaza-te.

| LucyR a răspuns:

Vrei sex!? Fai fetita, gandeste-te la ce se poate intampla!

| alexroma a răspuns:

Du-te si te culca copile

| Tone_Andrei_1995 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa afle si parinti tai ce spui tu si ce gandesti... tute la un pshiatru

| Li1803 a răspuns:

Eu zic doar sa te impusti!