| Andreii1423 a întrebat:

Buna, am 12 ani, si de ceva vreme am o scurgere...din penis.Aceasta este o scurgere care apare uneori dupa ce ma duc la toaleta.
Are un miros ciudat, am auzit ca acest fenomen se numeste"schimbarea omului"
Lichidul este un alb-transparent care curge foarte putin, uneori cand ma tin foarte mult si dupa aceea ma duc la toaleta si dupz 5 minute incepe.Va rog sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| Butin a răspuns:

Ai scurgeri prietene. Trebuie sa mergi la medic neaparat sa primesti tratament. Si eu am avut.nu e grav

3 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

Hm, daca nu e in urma excitari sexuale ar trebui sa de-a de gandit.

| Andreii1423 explică (pentru SG1995):

Crezi ca e lichid preejaculator?
Sunt destul de sigur ca nu e.

| TRIGGEREDrobbie a răspuns:

Iti pierzi demnitatea, asta se intampla