| anonim_4396 a întrebat:

Am 12 ani si fata de care imi place are 13ani. Iam scris poezii(am stat multe serii treaz), i-am dat trandafiri, ciocolata de ziua ei etc etc.Am fost foarte atent cu ea.La un moment dat mai tot timpul venea langa mine stateam de vorbe etc. Dupa o luna am intrebat-o daca ea simte ceva pentru mine si mi-a spus ca vrea sa ramanem doar prieteni. Dupa aceea niste baieti si niste fete au tot bagat roate intre noi(ca cica eu am zis ca am fost cu ea, ceea ce nu era adevarat). Infine. Dupa vreo 2 saptamani am zis ca nu mai vorbim unul cu altul etc.(si nu am mai vorbit). Acum 3 zile cineva m-a sunat cu numar ascuns si se dadea drept ea(nu avea vocea ei)si zicea ca vrea sa fie cu mine...nu am crezut ceea ce a zis. Dupa aceea a zis ca e o fata(prietena comuna), cand am intrebat-o de unde are numarul meu a inchis.Nu mai vorbisem cu aceea fata de mult si am facut rost de numarul ei am sunat-o si nu a fost ea(se recunostea si dupa voce). Am sunat-o pe fata de care imi place (Andreea) si a zis ca nu mi-a dat numarul ei nimanui si ca si pe ea a sunat-o cineva cu numar ascuns dar ea nu a raspuns(ciudat este ca mi-a raspuns la telefon, chiar daca eram certati). Nu am aflat cine era la telefon(cu numar ascuns), dar in aceea zi am vorbit cu Andreea foarte foarte mult.Mai am vreo sansa cu ea sau nu, din moment ce ea a zis ca vrea sa ramanem doar prieteni. Ce credeti?

Răspuns Câştigător
| tomas_1123 a răspuns:

CE dragutbig hug vezi i-o scris poezii, i-o dat ciocolata, nu am nimic in potriva cu dragostea asta de copil, exista copii dinastia mici, poate chiar mai mici care se"pupa" si din astea, dar cu el de 18 ani si ea de 13 asta e prostie curata.
Cat despre intrebarea ta:
Prefate ca nu te mai intereseaza de ea.Doar asta in vine in minte acum...
Eu fac asta tot timpul, ma intalnesc cu o fatamdaca vad ca este interesata de mine continui, daca nu ma dau la ea si o las in pace, ciudat, dar intotdeauna ma suna dupa aia sau ma cauta pe msn

12 răspunsuri:
| Cătălina a răspuns:

Eu zic ca sunteti cam mici pentru ceea ce vrei tu sa fie intre voi. Daca vrei, totusi, poti ramane amic cu ea.

| Marynna a răspuns:

Eu nu cred ca ea isi doreste mai mult decat o prietenie...crede-ma ca inteleg cum te simti, dar daca ea nu simte nimic... dragostea cu sila nu se poate.

Dragalasul, si ce daca au 12, respectiv 13 ani? exista asa numita IUBIRE DE COPIL.

P. S:poti incerca sa ii zici exact ce simti pentru ea, sa ii explici fiecare amanunt, crede-ma, sunt fata si stiu ca asta conteazahappy

| Miauti a răspuns:

Luati-va de mana si duceti-va sa va uitati la Naruto. Ce ai vrea tu sa faci sex cu ea?

| Miauti a răspuns:

@myhaytza93 Pai asta vrea sa faca, arata mi tu un baiat care sa nu si doreasca sex? (in afara de calugari) toti vor sa ajunga in acel punct.
Oricum daca omul a vazut ca nu merge poeziile, ciocolata, inghetata... singura lui scapare este sa renunte (e la mintea cocosului). Oricum pe ea, el este mic, sau poate ea doreste pe cineva mai cu tupeu, sau poate e lebiana, sau extraterestra, nimeni nu stie ce e in mintea ei, sau poate are pe alcine.

| qwerty21 a răspuns:

Daca as stii despre ce gen de fata e vorba, ti-as da un raspuns clar. dar pot sa iti dau doar variante/nu stiu daca o sa fi cu ea, INSA cred ca ai mari sanse sa tii in viitorul apropriat sa tii mult la ea, si sa va intelegeti bine ca prietenii(mie asa mi s-a intamplat cu o fata...neam inteles bine, am fost copil si i-am vbit urat, da cu timpul, ne-am inteles bine, si eu tin la ea...big grin(da si azi, de 2 ani, tot as mai vrea sa fiu cu ea-in fine)

@dragalasul-tu cand vrei sa ai parte de o iubire? la 80 de ani?
live your life.

| SweetCherry a răspuns:

Eu cred ca ei ii place de tine.este rusine sa recunoasca de fata cu prietenii care faceau misto de voi.Gaseste-ti un loc unde sunteti doar voi doi si intreab-o intrebarea de barajwinking

| DannielZMF a răspuns:

Sa sti ca facusem si eu o poezie pentru o fata! NU a mers! (tot Andreea se numea) big grin

| kyttu a răspuns:

Se spune ca dragostea e oarba... nu stiu daca intre voi exista dragoste sau va fi dragoste...vei afla tuhappy

| andreyusnice a răspuns:

Si nu, nu are pe altcineva.

| Mini Roxi :x a răspuns:

Frate si Dragalasul are dreptrate dar totusi. cereo in comb si gata
!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai la varsta coastr ce vreti ma sa fiti? mai mult decat prieteni? vreti sa va casatoriti? voi nici buletine nu aveti. ce vreti sa fiti amanti? Doamne-iarta-ma, santeti cam mici pentru asa ceva.ramaneti amici si e de ajuns.parerea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Yokai ce raspuns belea ai datrolling on the floor. mai pretene totusi sunteti prea mici ramaneti amici si mai tarziu puteti vorbi de o relatie.