| MonyCherry a întrebat:

am 13 ani si mi-am bagat degetele in vagin[nu am avut scurgeri de sange] mai fac si balet nestiind ca poate aduce la dezvirginare imi poate spune cineva daca mai sunt virgina?

13 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Esti virgina, stai linistita.

NOname
| NOname a răspuns:

Esti virgina pana la primul contact sexual, indiferent daca himenul e inca intact sau nu (da, e posibil sa se fi rupt in timpul practicarii sportului sau sa-l ai elastic).
Numai bine!

| CoquineNoire a răspuns:

La varsta ta trebuia sa-ti bagi degetele p o cartestraight face

| Foca a răspuns:

Buna. Deci daca nu a curs sange nu. dar daca faci balet este posibil sa fi rupt himenul deja. Deoarece el se rupe la sporturi din astea.
Deci este 50 la sute posibil sa nu mai fi.
Succes.
Ciaohappy

| anamariaiancu a răspuns (pentru Foca):

Buna, Eu am 14 ani si mi s-a intamplat si mie asta am facut Gimnastica de performanta (4 ANI) e posibil sa nu mai fiu virgina din cauza asta?

| helpu a răspuns:

[nu am avut scurgeri de sange] inseamna ca esti virgina happy

| JustThat a răspuns:

In primul rand se pune intrebarea : la varsta ta ce cautau degetele tale in vagin?
Uneori dezvirginarea se face fara dureri si fara scurgeri de sange
In mod normal o fata nu mai este virgina la primul act sexual
Du'te la ginecologwinking

| Gentleman_2265 a răspuns:

Acum, nu stiu ce inseamna degetele, ca sunt doua, ca sunt trei, si cit de adinc... Desi nu cred ca te-ai deflorat, mai ales ca spui ca nu a curs singe, mai sunt si himene elastice, care nu se rup. Trebuia sa te doara, deci, cred ca esti virgina! Felicitari!

| нєуOнєуOнєу a răspuns:

La 13 ani, ti'ai bagat degetele in vagin?:O
Nu se mai tremina odata... curvele, prostia omeneasca... :-

| SeBBy_3213 a răspuns:

Esti virgina pentru ca nu ai facut sex cu un tip

| AlexBest13 a răspuns:

Esti virginawinking

| AlexBest13 a răspuns:

Inca esti virgina

| kharmen a răspuns:

:-s... la 13 ani? pai tu dc ti le ai bagat? ca sa vezi daca mai esti virgina sau ca sa te masturbezi? virgina esti pentru ca nu ai avut contact sexual. dar la primul contact s ar putea sa nu ti curga sange din cauza himenului pentru ca faci balet.