| imario567 a întrebat:

Bună, am 14 ani si atunci cand ma trezesc am pe mine sperma si nu stiu de ce.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In multe cazuri baietii de varsta adolescentina se confrunta cu asa numita polutie nocturna, adica ejacularea involuntara de sperma in timpul noptii, mai ales atunci cand viseaza ca sunt impreuna cu o prietena sau o iubita. Este un proces fiziologic absolut normal. Dupa ce iti vei incepe viata sexuala si vei deveni activ sexual, aceasta problema va dispare de la sine. Sanatate!

| Cineva797406016386 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Se poate clasifica că o problemă?

8 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

In timpul noptii ai ejaculat.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Cred ca este caterinca. Dar poate chiar nu stii, ai avut un vis erotic si ai ejaculat.

Răspuns utilizator avertizat
| Lovelypeaches100 a răspuns:

Daca incepi sa te masturbezi, o sa treaca, si eu m-am confruntat cu astea pana am inceput sa ma masturbez

| Duduchi a răspuns:

E normal frate, am și eu tot 14 ani.
Și eu am pățit așa de câteva ori și m-am speriat rău. Mă gândeam că poate a venit una și m-a masturbat prin somn. Dar de când mi-am inceput viața sexuala a disparut chestia asta. Nu mai am probleme.
P.S. Nu te apuca de sex la vârsta asta daca nu simți nevoia. Că nu are rost.
Eu m-am apucat că nu mai puteam și mi-am făcut o prietena cu care o fac in fiecare săptămână. Dar se poate întâmpla orice.

| gamiOS a răspuns:

E de la unchitu ăla bețiv, se termină pe tine în timp ce dormi

| Maria0288888888 a răspuns:

Cand dormi se termina Dumnezeu pe tine