| Jerry665 a întrebat:

Am 14 ani și pentru prima oară în viața mi-am decalotat penisul. Totul a decurs bine însă observ o substanță albă intre gland si corpul penisului, o spăl dupa aceea cu apa calda( ce era?) Si observ o dungă movalie între penis si gland( ce e? M-am cam speriat când am vazut-o) Nu am mancarimi, usturimi roșeața sau alte simptome ale infecției.

Răspuns Câştigător
| OneReason a răspuns:

Trece in cateva zile dunga mov iar substanta alba are legatura cu igiea. Cand nu ti se decalota penisul nu-l puteai curata bine dar de acum in colo o sa poti.

| Jerry665 explică (pentru OneReason):

Ok mersi, si ar trebui să pot trage preputul si mai în spatele glandului?

| NRazvan a răspuns (pentru Jerry665):

Incearca sa nu fortezi, putin cate putin si cu timpul o sa ai o decalotare completa.

4 răspunsuri:
| OneReason a răspuns:

Nu e nimic grav.