| sabina18 a întrebat:

Am 14 ani si plac un baiat mai mare cu un an. el Stie dar de mult timpvreau sa ies cu el si mereu zice 'poate; sau 'nu stiu'. Il plac fff.mult si imi doresc sa fiu cu el. Dati-mi va rog niste idei pentru ca il iubesc enorm!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai fetito cum sa il iubesti daca nici nu l-ai cunoscut si nu ai de unde sa stii ce clasa de persoana e, ala e cu treburile lui de tine nici nu ii plasa daca spune ca nu stie daca va iesi sau nu cu tine.

| Blondda a răspuns:

Fataa meaa.happy O relatie nu e facuta dintr.un sms sau convorbiri telefonice. Spune-i fata in fata.happy Daca tot i iubesti asa mult, ceea ce nu prea cred deoarece nu ai cum sa iubesti pe cineva daca doar l.ai vazut pe strada.laughing

| AleX_3918 a răspuns:

Buna Sabina. Uite daca iti place asa mult de acel baiat, doar spune-i fata in fata. Fa lucruri pe care el le iubeste, implica-te la ce face el, baga-te in discutii cu el... si arata-i ca esti perfecta pentru el! sper ca te-am ajutat... Funda? :X

| sabina18 explică:

As vrea sa-i trimit un sms in care sa-i spun ca il plac dar nu stiu ce sa-i zic.As vrea niste idei