| Cristifbr a întrebat:

Buna am 14 ani si un penis de 14, 5 cm ( virgin) prietena mea( si ea e virgină) ar vrea sa trecem la urmatorul nivel dar imi e frica de marime.Ce ar trebui sa fac?
Fara răspunsuri "ai scoala"

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sa ii spui prietenei tale ca varsta minima la care o femeie isi poate incepe viata sexuala, din punct de vedere medical, este 17 ani si jumatate. Si ca tu nu esti un nemernic sa accepti sa faci sex cu o fata mai mica de atat. Asta, dsesigur, daca nu esti un nemernic, caz in care nimic nu mai conteaza

suntserios
| suntserios a răspuns:

14 cm lool, ce vrei sa faci cu scobitoarea aia.

intoarce te la colorat si plastilina ca sexul nu e de tine

| Violleta2022 a răspuns:

La ce nivel si marime, te referi puiule?
Fii mai explicit, ca sa nu facem confuzii, sau sa ne gandim la prostii.

Cat despre cuculetul tau, nu-ti fa probleme, mai creste si el odata cu tine.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Haha, dacă la fiecare aniversare, ți se mai adăugă câte un centimetru, eu zic să mai aștepți câțiva ani, să puteți fi fericiți amândoi. : ))
14 ani→14 cm
25 ani→25 cm
40 ani...

hee heehee heehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand esti un idiot.
Marimea aia e excelenta la varsta ta...

| Kiwibibilă a răspuns:

Ai scoala.

| EmanuelKant a răspuns:

Ai scoala.