| Clodmod a întrebat:

Am 14 ani. Un baiat de 15 care ma place din vara (dar nu sunt sigura deoarece ii spunea si prietenei mele ca o place) mi-a spus ca si-a dat seama de cum este prietena mea si ca regreta, mi-a cerut sa il iert. L-am iertat si de cand a inceput scoala ma place din ce in ce mai mult. Mi-a cerut o intalnire - eu am acceptat. El sta in alt oras si face naveta pana la scoala si prietena aia a mea spunea ca in microbuz era super fericit ca am acceptat. Faza e ca el a cam spus aproape tuturor de intalnire (e maine). Nu ma duc singura maine, chiar prietena aia vine cu mine. Parintii nu vreau sa afle de intalnire. Cum sa fac sa ii spun politicos ca nu se poate? Urgeent! Funda! happy

1 răspuns:
| soul2soull a răspuns:

Nu ar trebui sa bagi in seama relatiile de la varsta asta sunt toate trecatoare tu gandeste-te ca sa termini o scoala o facultate ca sa poti deveni cineva in viata baietii sunt o gramada ai sa ai timp de ei... poate acuma zici ce draq are nebunu asta dar ...peste ceva timp imi vei da dreptate