| anonimaTHAail a întrebat:

Buna,am 15 ani si am o problema..as vrea sa stiu daca a mai patit cineva sa aiba un fel de cojite mai deschise la culoare pe mamelon(sfarc).
M-am gandit ca poate fi de la sutien si pentru ca il port foarte mult, adica si atunci cand dorm.
Pareri? Help

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Este o descuamare, piele moartă și uscată.

| Andreeush a răspuns:

Adică tu porți tot timpul sutien?
Să știi că nu e bine să dormi cu el noaptea.

| gheorghe699 a răspuns:

Posibil o descuamare a pielii, posibil si din cauza sapunului, dar faci o mare greseala la 15 ani llasale libere in casa (cel putin)nu e bine sa le ti incorsetate, pe strada, la munca etc inteleg dar acasa, mai ales noaptea ..cand dormi evident